ילדה בת 12 וקשיש בן 83 טבעו הלילה למוות

הים גובה מחיר כבד: ילדה בת 12 טבעה הלילה בחוף הדולפינריום בת"א לאחר שנכנסה למים עם ארבעה מבני משפחתה. כוחות שיטור ימי שהגיעו אל החוף נעזרו בפצצות תאורה על מנת לאתרה אך לרופאים לא נותר אלא לקבוע את מותה. בנהריה נמשתה הבוקר גופתו של קשיש שנעדר מאז אתמול בשעות אחה"צ

ילדה בת 12 טבעה למוות. ארכיון (חדשות 2)

שוב סוף השבוע גובה קורבנות בים: תושבת בית חנינא בת 12 טבעה הלילה למוות סמוך לחוף הדולפינריום בת"א. בשעות הבוקר נמצאה גופתו של קשיש בן 83 בחוף הים בנהריה, לאחר שככל הנראה נעדר מאז אתמול בשעות אחר הצהריים.

שבוע בדיוק לאחר טביעתם למוות של לארה סטרובינסקי בת ה-16 וחברה החייל יבגני בסקביץ' בן ה-19 באשדוד, הוזעקו שוב כוחות ההצלה לחוף הים בעקבות מקרה נוסף של טביעה. ילדה בת 12 נכנסה למים ביחד עם ארבעה מבני משפחתה, תושבי בית חנינא הסמוכה לירושלים, כשלפתע החלו להיסחף. שניים מהם הצליחו לחלץ את עצמם ושניים נוספים חולצו ע"י עוברי אורח.

"רק לאחר שנורו שתי פצצות תאורה לאוויר הבחנו בילדה במים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק ליאור מרמלשטיין שהוזעק למקום. "בחוף היו קרוב ל-200 בני אדם. כמה אנשים הוציאו אותה מהמים וביצענו בה פעולות החייאה במשך יותר מ-40 דקות לאחר שהיא נמצאה ללא נשימה וללא דופק", הוסיף.

קשיש בן 83 טבע בנהריה

בתום פעולות החייאה ממושכות פונתה הילדה במצב אנוש לבית החולים דנה בעיר. בביה"ח המשיכו הרופאים בפעולות החייאה בניסיון להציל את חייה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.

כמה שעות לאחר מכן, בשעות הבוקר, נמשתה גופה של גבר מהים לאחר שטבע בחוף גלי גליל בנהריה. לצוותי מד"א שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של גבר כבן 83. מדובר ככל הנראה באדם שנכנס למים אתמול בשעות אחר הצהריים ונעדר מאז.

בסוף השבוע הקודם טבעו למוות שלושה בני אדם בתוך יממה. ביום שבת טבע צעיר כבן 20 בחוף הקשתות בקיסריה. לאחר חיפושים של כוחות המשטרה הוא נפלט אל החוף במצב אנוש. בהמשך נקבע מותו בביה"ח הלל יפה בחדרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת