שוב: גל מקל ללא קבוצה ב-NBA

הכדורסלן הישראלי השני בליגת ה-NBA שוחרר מקבוצתו בשבועיים האחרונים - הניו אורלינס פליקנס. מקל בן ה-26 שותף במדי הקבוצה החדשה ארבע פעמים בלבד, ובימים הקרובים ייתכן שיוחתם על ידי קבוצה אחרת בליגה

מחפש בית חדש, מקל (רוטירס)

אוסף שוב את מקל הנדודים: לאחר כשבועיים, הכדורסלן הישראלי גל מקל שוחרר היום (שישי) מקבוצתו השנייה בליגת הכדורסל הטובה בעולם - ה-NBA.  קבוצת הניו אורלינס פליקנס הודיעה למקל על שחרורו, לאחר ששיחק בקבוצה ארבעה משחקים בלבד וקלע במדיה שש נקודות בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מקל בן ה-26 (1.91 מ') פתח את העונה בקבוצת דאלאס מאבריקס בה שיחק בשנה שעברה אך שוחרר, והוחתם בתחילת חודש דצמבר על ידי ניו אורלינס. בניו אורלינס רשם מקל ממוצעים נמוכים יחסית - כנקודה וחצי למשחק ושלושה אסיסטים.

מקל צפוי להמשיך ולנסות להחיות את חלום ה-NBA, אם כי הסיכויים לכך פוחתים, וייתכן שירצה לחזור לאלופת אירופה מכבי תל אביב שכבר בדקה עמו בתחילת החודש את האופציה שיצטרף. שכרו לעונה זו מובטח בכל מקרה.

מקל, הישראלי השני בליגה הטובה בעולם אחרי עומרי כספי, שיחק בעונה שעברה בקבוצת דאלאס ושותף ב-31 משחקים. מקל הפגין לרוב יכולת טובה והשתלב בליגה, אלא שהעונה הוא שוחרר מהקבוצה רגע לפני פתיחת העונה. מקל היה קרוב להצטרף לאינדיאנה פייסרס אך העסקה נפלה מסיבות טכניות של בעיות ברישיון העבודה.