האם אדרעי לא תוכל לנסוע יותר ברכבת?

תקרית מביכה ליו"ר ועד עובדי הרכבת לשעבר גילה אדרעי: אנשי ביטחון מטעם הנהלת הרכבת הרחיקו אותה היום מתחנת הרכבת בחיפה, אליה הגיעה בשעות הבוקר. בהנהלת הרכבת מסבירים שאדרעי הפריעה למהלך העבודה, בעוד אדרעי טוענת שניתנה הוראה להרחיקה מכל מתקני הרכבת

הסכסוך בין יו"ר ועד עובדי הרכבת לשעבר להנהלת הרכבת עולה שלב: תקרית מביכה שאירעה היום בתחנת הרכבת בחיפה עוררה, את זעמה של גילה אדרעי. לטענתה, כשהגיעה לתחנת הרכבת בחיפה, השומרים הרחיקו אותה מהמקום בטענה שיש איסור להכניסה לכל מתחמי הרכבת.

"אני כרגע עומדת בתחנת הרכבת חיפה מזרח ולא נתנו לי להיכנס", סיפרה אדרעי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "השומר אמר שיש לו הוראה מאגף הביטחון של הרכבת שאמר 'לא לתת לגילה להיכנס לשום מתחמים של הרכבת'".

"אני מרגישה חשובה מדי וחזקה מדי, לא מרחיקים את מי שחלש ומי שלא משפיע, אלא את מי שלא רוצים שהעובדים ישמעו", הוסיפה אדרעי וציינה "זה לא מזיז לי, אני לא נעלבת, אני רק חושבת שזה בושה שלא נותנים לי להיכנס".

בהנהלת הרכבת מסבירים שלא מדובר בהוראה גורפת לכל מתקני הרכבת, אלא תוצאה של סיום תפקידה כיו"ר ועד העובדים. לטענתם, אדרעי הגיעה למתחם הרכבת ושיבשה את העבודה לאחר שניסתה לכנס אסיפת עובדים, למרות איסור מפורש שהוטל עליה עם סיום תפקידה בוועד.

לדברי הנהלת הרכבת, "אדרעי כבר לא משמשת יו"ר הוועד ונאסר עליה לקיים אסיפות עובדים. הבוקר היא כינסה את העובדים בניסיון לשכנע אותם לעבור לארגון עובדים אחר. עם סיום תפקידה בוועד, היא צריכה לחזור לעבוד בתפקידה בדלקים, במקום לשבש את העבודה".

מוועד עובדי הרכבת נמסר: אגף הביטחון של הרכבת הוציא הנחיה גורפת האוסרת כניסתה של גילה אדרעי לכל מתחמי הרכבת. מדובר בצעד קיצוני נוסף של התנכלות, המתואם בין ההסתדרות להנהלה. יוזכר כי גילה אדרעי, הגם שהודחה לכאורה מתפקידה בוועד העובדים, היא עדיין עובדת רכבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת