בן 11 ששתה אלכוהול פונה במצב בינוני

עוד מקרה קשה במהלך החופש הגדול. ילד בן 11 שככל הנראה שתה אלכוהול במהלך טקס הכנסת ספר תורה, מעד מסיבה שאינה ברורה ונחבל בראשו. הוא פונה כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים, במצב בינוני

ילד פונה כשהוא מורדם ומונשם. ארכיון (חדשות 2)

מקרה נוסף של אשפוז בעקבות שתיית אלכוהול: ילד בן 11 נפל ונחבל בראשו לאחר שככל הנראה שתה אלכוהול במהלך טקס הכנסת ספר תורה בבית כנסת בבני ברק. הילד פונה כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים שניידר בפתח-תקווה.

בסביבות השעה 21:30 התקבלה קריאה במד"א מרחב דן על ילד שנפצע בראשו. מבדיקה ראשונית עולה כי הילד שתה ככל הנראה אלכוהול במהלך טקס הכנסת תורה, וכשהיה שיכור נפל מסיבה שאינה ברורה - ונחבל באורח בינוני.

הוריו של הילד פינו אותו במהירות למרפאת טרם ברחוב ז'בוטינסקי בעיר, משם הוא הועבר כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים שניידר.

בשבוע שעבר: בן 17 מת משתיית אלכוהול

רק בשבוע שעבר מת ד' בן ה-17 מפנימיית חוות הנוער הציוני בירושלים, שערך תחרות שתייה עם חבריו. לפני כשלושה שבועות הוא אושפז לאחר ששתה בקבוק וויסקי שלם בתוך כ-10 דקות במהלך משחק שתייה שערך עם חבריו. כמות האלכוהול הגבוהה הביאה לקריסת גופו של הנער, והוא אושפז במצב של תרדמת בבית החולים שערי צדק בירושלים - שם נקבע מותו.

מבית החולים נמסר כי מאז שאושפז לא חל שינוי במצבו הגופני, אולם בשבוע שעבר חלה הידרדרות במצבו הרפואי, שבסופה נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. מדובר במקרה חריג של צריכת אלכוהול בכמות גבוהה בתוך דקות, שהייתה קטלנית עבור הנער. כתוצאה ממנה הוא איבד את הכרתו ושקע בתרדמת. החובש שטיפל בו באותו לילה הדגיש כי: "כבר הרבה זמן לא ראיתי מישהו במצב כל כך קשה בגלל אלכוהול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת