מזל טוב: אתה בן מיליארד שניות

רוני בן אהרון הוא צעיר בן 31 וקצת. ליתר דיוק בן 31.68 - שהם למעשה מיליארד שניות. לכבוד המאורע המיוחד החליט איש ההייטק מתל אביב לציין את הגיל המיוחד והעגול במסיבה יוצאת דופן. "אני מאמין שכל אחד צריך לציין את המיליארדים", הוא אומר. והתכניות למיליארד הבא? "להביא שלום עולמי - מיליארד שניות זה המון זמן"

ההזמנה לחגיגות ה"מיליארדיום" (רוני בן אהרון)

תגידו מזל טוב: רוני בן אהרון הוא צעיר תל אביבי בן 31 וקצת, עובד בהיי-טק, שהחליט לחגוג ציון דרך מיוחד במינו. יום אחד גילה לו חבר שהוא עבר, לפני זמן לא רב את הגיל המיוחד - מיליארד שניות. רוני, שצעיר במעט מחברו, החליט לברר מתי מגיע המועד הלא שגרתי שלו על מנת שהוא יוכל לחגוג אותו כראוי.

בן אהרון חישב את מספר השניות והמאיות שבילה בימי חייו. הוא גילה שבעוד כחודש ימים, ביום הולדתו ה-31.68 יגיע היום המיוחל. "שמחתי לגלות שאוטוטו יש לי מיליארד שניות על היקום הזה, הגעתי למסקנה שזה אירוע שאי אפשר להתעלם ממנו והחלטתי לחגוג את האירוע העגול", סיפר החוגג המאושר לחדשות 2 באינטרנט.

כשסיפר בן אהרון לחבריו על המאורע, הם נרתמו מיד למשימה ונערכו למסיבת יום ההולדת יוצאת הדופן - מסיבת "המיליארדיום". "הם מאוד פרגנו, רק מעט התאכזבו שהמיליארד שלהם כבר חלף", אמר חתן השמחה.

השאיפות לקראת המיליארד הבא: "להביא שלום עולמי"

בערב קייצי אחד נפגשו החברים על גג דירה תל אביבית טיפוסית שהפכה למכונת זמן מודרנית. מגזינים של השבועון "טיים" (זמן) קישטו את קירות המקום, החוגגים הרבים שהגיעו ענדו שעונים וחלקם אף התחפש לדמויות תקופתיות. הדי ג'יי הונחה להשמיע שירים הקשורים באלמנט הזמן.

בן אהרון אמנם יצא ללא מתנות מהאירוע העל-זמני האישי שלו, אך הוא מדגיש כי המסר נמצא במהות החגיגה. "אני מאמין שכל אחד צריך לציין את המיליארדיום, זה פשוט מחדל שאנשים לא מציינים את השנייה העגולה והמיוחדת הזאת". ומה ניתן לאחל לחוגג המאושר לקראת המיליארד הבא? "להביא שלום עולמי, מיליארד שניות נוסף נשמע כמו לא מעט זמן", שיהיה בהצלחה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת