3 מקרי מוות בטביעה של צעירים - תוך יממה

שעות לאחר מותם של הנערה והחייל באשדוד, נקבע מותו של נער שנכנס לחוף הקשתות בקיסריה- ומת. קרוב משפחתו של הצעיר הזעיק את המשטרה לאחר שהצליח לצאת מהמים ללא פגע

חשש לחיי הנער, ארכיון (חדשות 2)

הים הסוער ממשיך לגבות קורבנות: צעיר מאזור הצפון מת הערב בטביעה לאחר ששחה בחוף הקשתות בקיסריה. קרוב משפחתו של הצעיר דיווח לכוחות המשטרה שהחלו בחיפושים אחריו ולאחר זמן קצר הוא נפלט לחוף במצב אנוש. בהמשך נקבע מותו. מדובר במקרה השלישי של טביעה תוך יממה.

כוחות הצלה שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ראשוני וניסו להחיות אותו. הוא הועבר במצב אנוש ללא סימני חיים לבית החולים הלל יפה בחדרה, שם נקבע מאוחר יותר מותו.

החיפושים נערכו באמצעות מסוק משטרתי לאחר זמן ממושך שבו לא נוצר קשר עם הנער. קרוב משפחתו של הצעיר כבן ה-20 שהזעיק את כוחות המשטרה, הצליח לצאת מהמים ללא פגע.

המקרה מצטרף לטרגדיה הכפולה שאירעה הלילה באשדוד, שם טבעו לארה סטרובינסקי בת ה-16 יחד עם חברה החייל יבגני בסקביץ' בן ה-19, שנכנסו לים סוער בחוף "המצודה" שבאשדוד. דובר מד"א זכי הלר דיווח כי אחרי העברת גופת הצעיר אל החוף, קבעו פרמדיקים של הארגון את מותו של הצעיר במקום. במקביל, נמסר כי במשטרת אשדוד נפתחה חקירה לבירור נסיבות הטרגדיה.

תחילת האירוע אמש, כשחבורת צעירים הגיעה לבלות בחוף. ארבעה מביניהם החליטו להיכנס לשחייה לילית בים למרות החשכה, ובשלב מסוים החלו להיסחף. לפי ההערכה, נקלעו הצעירים לבור עמוק במים הרדודים שגרם להם להתחיל לטבוע.

חבריהם שנותרו בחוף הבחינו בזעקותיהם, מיהרו לנסות ולסייע להם - ובמקביל הזעיקו למקום את המשטרה."ראיתי את אחד החברים שלי ממש קרוב לחוף", סיפר אחד הנערים לכתב "אשדוד נט", עופר אשטוקר. "צעקתי אליו בחזרה ונכנסתי בעצמי למים כדי להציל אותו - אבל הוא נעלם לי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת