אשדוד: צעירה טבעה ומתה; נער נעדר

טרגדיה באשדוד עם תחילת החופש הגדול: קבוצה של 4 בני נוער נכנסה למים בשעות החשכה עם תוצאות קטלניות. נערה בת 15 טבעה למוות, נער נוסף נפגע קל וצעיר שלישי נעלם בים. המשטרה מבצעת אחריו חיפושים נרחבים

חיפושים נרחבים בחוף. אילוסטרציה (שמעון לוי ושי שפירא)

החופש הגדול רק החל וכבר הוא גובה את קורבנותיו הראשונים: נערה בת 15 טבעה למוות בחוף הי"א באשדוד, ונער נוסף נעדר במי הים התיכון. נער נוסף שהיה עימם חולץ מן המים במצב קל ופונה לבית החולים ברזילי באשקלון. כוחות משטרה גדולים, יבשתיים וימיים, סורקים אחר הנער הנעדר.

האירוע החל כשארבעה בני נוער, בני 15 עד 21, נכנסו באישון לילה לחוף באשדוד, כמובן בשעה בה החוף היה סגור ולא היה מציל במקום. שלושה מהצעירים נעלמו במים, והצעיר הרביעי, בן 21, התקשר למוקד מד"א לבקש סיוע.

נערה בת 15 חולצה מהמים במצב קשה מאוד, וצוות טיפול נמרץ שהגיע למקום ביצע בנערה פעולות החייאה ממושכות שנכשלו והצוות נאלץ לקבוע את מותה. נער נוסף, בן 17, חולץ מהמים כשהוא פצוע קל, הוא קיבל טיפול ראשוני בחוף ופונה לבית החולים ברזילי באשדוד. גם הצעיר בן ה-21 פונה לבית החולים.

נער נוסף עדיין נעדר במים. משטרת אשדוד פתחה בחיפושים נרחבים אחר הנעדר, בסיוע מסוק, יחד עם השיטור העירוני. לקראת הקיץ, המשטרה מבקשת מהציבור לנקוט משנה זהירות ולרחוץ רק בחופים מוכרזים בשעות בהן יש מציל בחוף, ולא להיכנס לים בחושך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת