מתה הפעוטה בת ה-3 שנפלה אמש מחלון ביתה

הרופאים בבית החולים סורוקה בבאר שבע נאלצו לקבוע הלילה את מותה של הפעוטה שנפלה אמש מחלון ביתה בעיר. לפי הערכות ראשוניות, הילדה מעדה ונפלה בעת משחק. המשטרה: "ממשיכים לחקור את כל כיווני החקירה"

לאחר שנאבקו על חייה במשך כל הלילה, נאלצו הרופאים בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע לקבוע את מותה של הפעוטה שנפלה אמש מחלון ביתה. הילדה הובהלה לבית החולים עם פגיעת ראש קשה, ונפטרה לפנות בוקר על מיטת חדר הניתוח.

אמש מעדה הפעוטה בשעה ששיחקה בביתה וצנחה מהקומה השלישית. היא פונתה במצב קשה קשה מאוד לבית החולים "סורוקה" בעיר כשהיא מחוסרת הכרה.

"קיבלנו דיווח על ילדה שנפלה מגובה", סיפר אמש דובר מד"א זכי הלר לחדשות 2 באינטרנט. "הפרמדיקים שהגיעו למקום מצאו את הילדה כשהיא שוכבת על משטח הדשא מתחת לבניין כשהיא סובלת מפגיעת ראש חמורה". הפרמדיקים העניקו לילדה טיפול ראשוני במקום ופינו אותה לבית החולים כשהיא מונשמת ומורדמת.

"כנראה מעדה בזמן משחק"

מהמשטרה נמסר כי נמשכת חקירת נסיבות האירוע שהוביל למותה של הפעוטה. שוטרים הגיעו אתמול לדירת המשפחה ממנה נפלה הפעוטה והחלו בחקירה ראשונית. "בשלב זה אין כל חשד לפלילים, אבל כל כיווני החקירה נבדקים", נמסר מהמשטרה. "ככל הנראה הילדה מעדה במהלך משחק ונפלה מהחלון".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת