הותרו לפרסום שמות הקצינים שנהרגו בתאונה

סרן עמרי שחר (25) וסגן רפאל בובליל (22) הם הקצינים שנהרגו בתאונת הדרכים הלילה סמוך למחלף חולות שבכביש 4. השניים נהרגו במקום בעוד שניים מחבריהם שישבו במושב האחורי נפצעו קשה ובינוני. מחקירה ראשונית עולה שהשניים חזרו ממסעדה בנמל תל אביב

הותרו לפרסום שמותיהם של שני הקצינים מחיל הים שנהרגו הלילה בתאונה הקטלנית בכביש מספר ארבע: סרן עמרי שחר, בן 25 מכפר סבא וסגן רפאל בובליל, בן 22 מרמת גן. שני ההרוגים שירתו בבסיס חיל הים באשדוד יחד עם שני חבריהם שישבו במושב האחורי ונפצעו קשה וקל. המשטרה הצבאית חוקרת את התאונה יחד עם משטרת ישראל. 

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי המכונית שבה נסעו ההרוגים יחד עם שניים מחבריהם התהפכה לאחר שהנהג איבד את השליטה על הרכב, התהפך ורק לאחר מכן פגע במשאית שנסעה לפניו באזור מחלף חולות לכיוון דרום, סמוך לראשון לציון. בעקבות ההתהפכות, פגע כלי הרכב בעוצמה בגדר שבצד הדרך. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום קבעו את מותם של שני הקצינים. השניים הנוספים פונו לטיפול בבית החולים תל השומר. 

"אנחנו עדיין לא יודעים מה הסיבה שהובילה לנהג לאבד שליטה על הרכב", סיפר רב פקד יונתן יהודה, ראש לשכת התנועה במרחב השפלה. ידוע שהארבעה חזרו מבילוי בנמל תל אביב.

האירוע הקשה התרחש סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר, אז התקבל דיווח במוקד המשטרה על רכב שהתהפך סמוך למחלף חולות שבכביש מספר ארבע, ובו מספר צעירים שככל הנראה לכודים בתוכו. כוחות ההצלה שהגיעו למקום נאלצו לנסר את הרכב כדי לחלץ את אחד הפצועים.

"מדובר בזירה קשה מאוד", סיפר מפקד מחוז שפלה בזק"א מנדי חביב לחדשות 2 באינטרנט, והוסיף: "קיבלנו את ההודעה על התאונה סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר, וכשהגענו למקום מצאנו את שני הצעירים כשהם לכודים ברכב וללא רוח חיים. פעלנו יחד עם כוחות הכיבוי כדי לנסר את הגדר שבה התנגש הרכב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת