באמצע הטיילת בטבריה: נחש פיתון באורך 3.5 מטר

נחש חנק ענק מסוג פיתון בורמזי, באורך שלושה מטרים וחצי, נמצא אתמול בשירותים ציבוריים בטיילת בטבריה וגרם לבהלה גדולה בקרב העוברים והשבים. "זה יכול היה להסתיים באסון, כל מי שמגיע למקום נכנס לשירותים האלה", סיפר אחד מעדי הראייה לחדשות 2 באינטרנט. לוכדי נחשים שהוזעקו למקום סילקו את המפגע

הפתעה זוחלת בשירותים (מידן רווח)

מה עשה נחש פיתון בורמזי באורך שלושה וחצי מטרים בשירותים הציבוריים בטיילת בטבריה? זה ודאי מה ששאלו את עצמם העוברים והשבים אתמול בעיר הצפונית בעקבות נחש החנק הענק שהתגלה שם. לוכדי נחשים הוזעקו במהרה למקום וגם הם הופתעו לגלות את אחד מששת הנחשים הגדולים בעולם.

"ישבנו בפיצוציה בטבריה וראינו את ההתקהלות, הבנו שחדר נחש לשירותים ורצו מיד לבדוק את העניין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מידן רווח, אחד האזרחים שהיה במקום. "הנחש היה פשוט ענק, לוכדי הנחשים טיפלו בו בזריזות ותפסו אותו".

"זה מקום מאוד פופולארי והמון אנשים מסתובבים כאן", הדגיש רווח. "זה יכול היה להסתיים באסון".

איתי מאיירס, מנהל מרכז הזוחלים בקצרין, הוזעק למקום ולכד את הנחש העצום. "הנחש כנראה ברח מבית בסביבה או שמישהו שכח אותו במקום", הסביר. "אפשר לגדל נחשים כאלה בבית אבל אני ממליץ לא לעשות זאת". 

הפיתון הבורמזי, אחד מששת מיני הנחשים הגדולים ביותר בעולם, אינו נחש ארסי אלא נחש חנק, והוא עשוי להגיע לאורך של שבעה מטרים ולמשקל של עד 100 ק"ג. הוא ניזון בעיקר מעופות ויונקים קטנים, אולם בעבר היו דיווחים על נחשים שטרפו בני אדם קטנים, בעיקר תינוקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת