צפו: התיעוד האחרון של גומא אגייאר

5 שעות לפני שהוכרז כנעדר, תועד המליונר גומא אגייאר בביתו שבמיאמי, ולאחר מכן עולה במזג אוויר סוער על היאכטה שלו. התמונות, ממצלמות אבטחה, ששיחררה המשטרה המקומית מוכיחות: אגייאר היה לבדו על הסיפון. אמש נמשתה גופה מאזור החיפושים אחר אגייאר, אך טרם זוהתה

תעלומת היעלמותו של המיליונר גומא אגייאר עדיין לא נפתרה: כלי תקשורת אמריקניים פרסמו הלילה תמונות ממצלמות אבטחה הנחשבות לתיעוד האחרון של אגייאר בחיים. התמונות צולמו ביום שלישי האחרון, ומאז - נעלמו עקבותיו של אגייאר וקיים חשש כבד לחייו.

לצפייה בסרטון התיעוד האחרון - לחצו כאן

בתמונות נראה אגייאר מסתובב בחצר ביתו במיאמי ביום שלישי, 19 ביוני, בשעה 18:39 בערב. בסמוך לשעה 19:00 הוא מגיע ליאכטה שלו, כשברקע התמונות ניתן לראות את השמיים הקודרים ואת מזג האוויר הסוער שאינו מתאים לשייט. "זו הפעם האחרונה בה הוא נראה", אומר קצין החקירה הראשי של הפרשה לכלי התקשורת.

חמש שעות לאחר התמונות הללו, נפלטה היאכטה של אגייאר לחוף - כשהוא לא עליה. על סיפונה נמצאו הטלפון הסלולרי שלו וארנקו, אך לטענת המשטרה לא היו עליה סימני דם או סימני פציעה כלשהם. "תיעוד הווידאו הזה מוכיח לנו שאף אחד נוסף לא היה על היאכטה כשהוא עלה אליה", אומר קצין החקירה.

גופה נמשתה מן המים באזור ההיעלמות; טרם זוהתה

בגלל מזג האוויר הסוער, הופסקו החיפושים בים אחר אגייאר אחרי 70 שעות רצופות של ניסיון לעלות על עקבותיו. עם זאת, הדגישו הרשויות בארצות הברית כי החקירה עדיין לא מוצתה. "אנחנו בודקים כעת את ה-GPS של היאכטה", אומר קצין החקירה.

אמש דיווחו כלי תקשורת אמריקניים כי כוחות שיטור ימי מקומיים משו גופה מן המים באזור בפלורידה, האזור בו נעלם אגייאר. הגופה נמצאה לבושה בבגדים, אולם פרטי זהותה טרם התבררו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת