נפגעים קל-בינוני בתאונת רכבת בדרום

עשרה בני אדם נפצעו כשקטר התנגש באוטובוס ריק שיצא מהיישוב ניצן לכיוון כביש מספר 40, סמוך לקיבוץ ניצנים שבדרום. לפי ההערכה, נתקע נהגו על המסילה אחרי שהמחסום ירד. כוחות הצלה גדולים הגיעו למקום, ופינו את רובם לבתי החולים ברזילי וקפלן

תאונת דרכים בין רכבת לאוטובוס בצומת ניצנים: עשרה בני אדם נפגעו קל-בינוני בעת שאוטובוס ניסה לחצות את מסילת הרכבת - ונתקע. ככל הנראה, האוטובוס היה ריק מאדם בעת האירוע. 

מתברר, כי אוטובוס שיצא מהיישוב ניצן לכיוון כביש מספר 40 נפגע על ידי הרכבת, שחצתה באותה השעה את המסילה סמוך לקיבוץ ניצנים. עם קבלת ההודעה על דבר התאונה, החלו כוחות גדולים של מד"א ומשטרת ישראל לזרום למקום. במקביל, הוכרז במגן דוד אדום על אירוע רב נפגעים, אך זה בוטל לאחר שהתברר כי כל הפצועים נפגעו קל-בינוני.

צוותי טיפול נמרץ של מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לשבעה פצועים ולאחר מכן העבירו אותם לבתי החולים ברזילי שבאשקלון וקפלן שברחובות. שלושה פצועים נוספים טופלו במקום ולא נזקקו לפינוי לבית חולים.

"קיבלנו את ההודעה על פגיעה של רכבת באוטובוס", סיפר מנהל מחוז דרום במגן דוד אדום  יהודה שושן, והוסיף: "הפעלנו במיידית נוהל אירוע רב נפגעים והתחלנו להזרים כוחות גדולים למקום. לשמחתנו, התברר כי האוטובוס היה ריק מאדם ועשרה נפגעו קל-בינוני בלבד, ורובם פונו לבתי החולים ברזילי וקפלן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת