4 הרוגים ו-4 פצועים בתאונה מחרידה בנגב

תאונת דרכים קטלנית בכביש 31 בנגב: 4 בני משפחה אחת שנסעו ברכב פרטי מסוג טויוטה נהרגו בהתנגשות עם טנדר צבאי. בין ההרוגים גם תינוק כבן שנה, שנפצע אנוש ומותו נקבע כעבור דקות ספורות. 4 חיילים נפצעו באורח קל עד בינוני. מסוקים פינו את הפצועים לבית החולים

תאונת דרכים מחרידה בדרום: ארבעה בני משפחה אחת נהרגו וארבעה חיילים נפצעו בתאונת דרכים בין רכב פרטי לטנדר צבאי בכביש 31 בקטע שבין ערד לצומת שוקת. כוחות הצלה רבים הוזעקו למקום ופינו את הפצועים לבית החולים באמצעות מסוק.

שלושה מנוסעי הרכב הפרטי נהרגו במקום, בעוד שתינוק כבן שנה שהיה אף הוא ברכב נפצע באורח אנוש. כוחות ההצלה נאבקו על חייו, אך לבסוף נאלצו לקבוע גם את מותו. 

בתאונה נפצעו גם ארבעה חיילים, שנסעו בטנדר הצבאי. כוחות ההצלה טיפלו בהם והעבירו אותם לבית החולים. "מדובר בזירת תאונה קשה מאוד", אמר חובש "איחוד הצלה", צבי שבח, שהיה בין הראשונים שהגיע לזירה. "כתוצאה מעוצמת הפגיעה נהרגו 3 נוסעי הרכב הפרטי, ותינוק ששהה ברכב נפצע אנושות, הענקנו לתינוק טיפול רפואי ראשוני וביצענו בו פעולות החייאה - אבל זה היה מאוחר מדי".

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לזירה, בפיקודו של מפקד מחוז דרום ניצב יוסי פריינטי. כביש 31 בין צומת כסייפה לערד עדיין חסום לתנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת