בן ה-13 שטבע התעורר ומשחזר: "קיבלתי מכה בעורף"

הנער שפונה שלשום מבריכה בחולון במצב קשה, אחרי שאיבד את הכרתו וטבע - מתאושש בבית החולים. היום הוא סיפר לרופאים ולחוקרים שישבו לצד מיטתו כי בניגוד לעדויות מהבריכה, הוא לא שיחק עם חבריו במשחק "הטבעות" וכי טבע בגלל שספג מכה בעורף ואיבד את הכרתו

נס בבריכה. ארכיון (חדשות 2)

שיפור ניכר במצבו של בן ה-13 שטבע שלשום בבריכה בחולון: הנער שב להכרה וממשיך להתאושש בבית החולים שיבא בתל השומר, שם אושפז לאחר שבלע כמויות גדולות של מים כשאיבד את הכרתו. כעת הוא משחזר בפני הוריו, מקורביו והשוטרים את מה שהתרחש שם.

במשטרה תשאלו את הנער, בעקבות עדויות שנגבו בבריכה ולפיהן שיחק הנער עם חבריו במשחק "הטבעות" בבריכה. ואולם, הנער סיפר גרסה אחרת לחלוטין.

לדבריו, הוא עמד יחד עם חבריו על סף הבריכה - וכאשר כולם קפצו יחד לתוך הבריכה, הוא נפגע בעורפו מהקיר או מסף הבריכה, שקע לתחתיתה והחל לבלוע מים בגלל שאיבד את הכרתו. "הרגשתי מכה חזקה בעורף", סיפר הנער והוסיף: "ומרגע זה אני לא זוכר כלום".

חבריו של הנער חיזקו את גירסתו לאירועים. אחד מחבריו ללימודים הגיב אתמול בדף הפייסבוק שלו והכחיש את השמועות על משחק הטבעות: "מה שקרה שהוא טבע מעצמו. כנראה קיבל מכה או משהו בסגנון. לא שיחקנו שום משחק הטבעות אין את מי להאשים אז מאשימים אותנו, תאשימו את המצילים שילד שוכב 2 דקות חסר הכרה והם אפילו לא ראו את זה ורק שני חברים שלי הצילו אותו". חברים נוספים של הנער הכחישו גם הם את החשדות לגבי המשחק.

המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת