ישראלי הותקף על ידי שודדים נושאי מצ'טות בזנזיבר ואצבעותיו נכרתו

בני זוג ישראלים בשנות ה-30 לחייהם הותקפו על ידי כנופיית שודדים נושאי מצ'טות במהלך ירח הדבש בזנזיבר שבאפריקה. עדי ראייה סיפרו שבמאבק שהתפתח, נפצע הישראלי וככל הנראה מספר מאצבעותיו נכרתו. הוא צפוי להיות מוטס ארצה מחר ולקבל טיפול ראוי בבית חולים ישראלי. חדר המצב של משרד החוץ אישר כי המקרה נמצא בטיפול

החופשה החלומית הסתיימה בסיוט, זנזיבר (רויטרס)

חופשת הבלהות: אזרח ישראלי, איש הייטק מאזור המרכז, שבילה יחד עם אשתו בירח דבש באפריקה, הותקף על ידי כנופיית מקומיים במהלך ניסיון שוד. הוא הובהל לבית החולים המקומי כשככל הנראה מספר מאצבעותיו נכרתו. משפחתו קיבלה הודעה על המקרה ומחר הוא צפוי להגיע בטיסה ארצה.

בני הזוג, בשנות ה-30 לחייהם, ביקשו לבלות את חופשת ירח הדבש הרומנטית ביבשת השחורה. את הטיול התחילו בקניה ומשם עברו לזנזיבר האקזוטית. בערב יום ראשון, שעה ששהו בבונגולו מסורתי, הופתעו לגלות כי כנופיית שודדים נושאי מצ'טות השתלטה על המתחם.

השודדים ניסו לשדוד את בני הזוג המופתעים ועל פי דיווחים מהמקום התפתח מאבק שהסתיים בפציעתו של האזרח הישראלי, כשככל הנראה מספר מאצבעותיו נכרתו. הוא הובהל לבית החולים המקומי במצב בינוני-קל וקיבל טיפול רפואי ראשוני.

חברת הביטוח קיבלה את הידיעה על המקרה וכך גם משפחתו של הישראלי הפצוע. הוא צפוי לחזור מחר ארצה להמשך קבלת טיפול רפואי מסודר.

מחדר המצב של משרד החוץ נמסר שהתקרית מוכרת וכי היא נמצאת בטיפול חברת הביטוח הרלוונטית. המשפחה קיבלה הודעה על המקרה, האזרח הישראלי מאושפז בבית החולים המקומי לאחר שהותקף במהלך ניסיון שוד שהתרחש ביום ראשון, הוא מאושפז כעת בבית החולים ובקרוב יועבר חזרה לישראל.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת