חשד: בן 13 טבע בבריכה במשחק "הטבעות"

אירוע חמור במהלך יום כיף של תלמידים בבריכת "נפשונית" בחולון: נער בן 13 פונה במצב קשה לבית החולים "שיבא" תל השומר לאחר שטבע בבריכה. המציל הבחין כי הנער נמצא במצוקה ומשה אותו מהמים. פרמדיקים של מד"א פינו אותו לביה"ח כשהוא מונשם ומורדם. במשטרה חושדים: הנערים הטביעו זה את זה כמשחק

בן 13 טבע בבריכה. ארכיון (חדשות 2)

ימים ספורים לפני סיום הלימודים - טביעה בבריכה ציבורית: נער בן 13 טבע בבריכה בחולון במהלך יום כיף עם חבריו לספסל הלימודים. הוא פונה במצב קשה להית החולים "שיבא" תל השומר. המשטרה בודקת האם הוא טבע במהלך משחק "הטבעות" עם חבריו.

מפרטים ראשונים עולה כי סמוך לשעה 9:30 הבחין מציל בבריכת "נפשונית" ברחוב חיים לסקוב בחולון, כי נער שנמצא בתוך המים נקלע למצוקה. הוא משה אותו במהירות מהמים והחל לבצע בו הנשמה ולהעניק לו טיפול רפואי.

צוות מד"א שהוזעק למקום קיבל את הטיפול בנער והמשיך בפעולות ההחייאה. הפרמדיקים הצליחו להחזיר לנער את הדופק ולאחר מכן פינו אותו במצב קשה לבית החולים "שיבא" תל השומר, כשהוא מחוסר הכרה ומונשם.

המשטרה בודקת כעת האם הנער טבע במהלך משחק עם חבריו, במהלכו ניסו הנערים להטביע אחד את השני במים. חוקרי משטרה הגיעו לבריכה כדי לערוך תשאול לתלמידים נוספים שהיו במקום. בהמשך ייבדק כדי לבדוק האם רשלנות היא שהובילה לאסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת