ראש מועצת מצפה רמון: "השגרה נמשכת, התושבים שלנו לא בחרדה"

במועצה המקומית מצפה רמון מבהירים הלילה כי למרות שרידי רקטת הגראד שאותרו באזור, התושבים רגועים. "אנחנו לא חיים בחרדה ובפחד בעקבות הדיווחים", סיפרה ראש המועצה. לעומתה, ויקי קנפו תושבת העיר דווקא דואגת: "זה עצוב שאנחנו נכנסים לסטטיסטיקה, מקווה שלא נהיה כמו שדרות - זה מפחיד ומבהיל"

אזור הנפילה בערבה, הבוקר (אורן הלברייך)

תושבי מצפה רמון והאזור ממשיכים בשגרת חייהם, למרות הדיווחים הלילה על שרידי רקטת גראד שנמצאו באזור. בסמוך לשעה 21:00 דווח על הימצאות  נפלי רקטת גראד 122 מילימטר שנמצאו בסמוך ליישוב.

ראש מועצת מצפה רמון פלורה שושן, מבהירה כי העיר רגועה וכי התושבים לא חרדים. "אנחנו בכלל לא בחרדה ובפחד ואף אחד לא פנה אליי בעקבות הדיווחים", סיפרה הלילה שושן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כרגע אנחנו ממשיכים להיות רגועים ולפני מה שהבנתי הנפלים זוהו במרחק רב מכאן"

אבל לא כל התושבים רגועים כמו ראש המועצה שלהם.  "זה מבהיל ומפחיד מאוד", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ויקי קנפו תושבת העיר. "אני פחדנית מאוד וזה עצוב שאנחנו נכנסים לסטטיסטיקה, אבל יותר עצוב שהכלבים נובחים והשיירה עוברת - כמו שקרה בשדרות. אני מקווה שזה חד פעמי וכאן זה לא ייקרה" .

הבוקר: רקטה באזור הערבה

הנפל נמצא לאחר שהבוקר אותר נפל דומה באזור הערבה. כוחות הביטחון עדיין מנסים להתחקות אחר מקור הירי. נכון לעכשיו, עדיין לא ברור אם הרקטה נורתה מסיני או משטח ירדן.

גורם ביטחוני מצרי מכחיש את הדיווח כי נפל הרקטה נורה מסיני. בריאיון לאתר המצרי אל מסרי אל יום אמר כי "מדובר בהאשמות שווא של ישראל שנועדו לפגוע במצב הביטחוני בסיני ולהשפיע על הבחירות לנשיאות שמתקיימות היום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת