חשד לפגע וברח: בן 14 נהרג מפגיעת אוטובוס בשומרון

אליהו זילברשטיין שרכב על אופניו בדרך לתפילת שחרית, נפגע הבוקר על ידי אוטובוס הסעות תלמידים ביישוב קרני שומרון. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה חושדת כי מדובר בתאונת פגע וברח

חשד לפגע וברח. ארכיון (חדשות 2)

חשד לתאונת פגע וברח ביישוב קרני שומרון: אליהו זילברשטיין, נער בן 14, נהרג הבוקר מפגיעת אוטובוס כשרכב על אופניו. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום קבע את מותו. מהמשטרה נמסר שנסיבות התאונה נבדקות, בין השאר נבדק החשד שהנהג הפוגע נמלט מהמקום.

בשלב זה העדויות סותרות באשר לתאונה. "מספר עדי ראיה סיפרו שאוטובוס הסעות תלמידים פגע בילד, ועדי ראיה אחרים טענו שמדובר בתאונה עצמית", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מחוז ש"י במשטרה, דודי אסרף. "ייתכן גם כי היה שילוב של השניים. אנחנו מחפשים את האוטובוס ובוחנים את הזירה. במקום נמצאים חוקרי תנועה".

"הנער סובל מפגיעת ראש קשה"

ממד"א נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי צוותים שהוזעקו לזירת האירוע ניסו להעניק לנער טיפול ראשוני, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. כעת מנסים צוותי המשטרה במקום לדלות עדויות בזירת התאונה. פארמדיק מד"א איתי סתו, שהיה מבין הראשונים להגיע לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "ראיתי את הנער שוכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה. מדובר באירוע מאוד קשה. אני הרבה שנים במד"א, אך האירוע הזה די קשה לי".

אמש נפצע קשה פעוט בן שנתיים, לאחר שנדרס בידי רכב חולף ברחוב סוקולוב ברמת גן. הפעוט צעד עם אמו ברחוב, כשלפתע עזב את ידה ורץ לכביש. הנהג, כבן 50, ככל הנראה לא הבחין בפעוט, לא הספיק לבלום - ופגע בפעוט. פרמדיקים של מד"א ממרחב דן שהגיעו למקום העבירו את הפעוט הפצוע לבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהוא מורדם ומונשם ובמצב קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת