"אהבה בשחקים", הגרסה הישראלית

לילך וגלעד גורן הכירו והתאהבו במסגרת העבודה המשותפת שלהם בנמל התעופה בן גוריון. כשהם החליטו להתחתן לא הייתה להם התלבטות לגבי היכן לערוך את הצילומים שלפני החתונה. "זה היה ברור מאליו, היה ברור שזה מה שנעשה", מספר החתן

נשיקה במחלקה ראשונה (יוחאי מוסי)

גלעד ולילך גורן הכירו בעבודה משותפת בנמל התעופה בן גוריון: גלעד היה שוטר שהוצב בנמל התעופה, לילך אחראית צ'ק אין בחברת שירותי הקרקע "לאופר". מכאן הסיפור היה די שגרתי: הם התחילו לצאת, התאהבו והחליטו להתחתן. את הצילומים לפני החתונה, היה ברור לזוג שהם יערכו בנתב"ג.

"הכרנו כשלילך התחילה לעבוד בשדה, ותוך זמן די קצר עברנו לגור ביחד. אני חובב תעופה מגיל קטן, אבל לילך דווקא מפחדת לטוס", מספר גלעד, החתן. "עשיתי לה סיבוב בתוך השדה כמה פעמים, הכרתי לה את המקום, וכשטסנו לשוויץ דאגתי להכניס אותה לתא הטייס אחרי הנחיתה, והטייס הסביר לה בסבלנות בדיוק איך המטוס עובד".

לדבריו, "עם הזמן הפכתי אותה לחובבת תעופה כמוני, היינו מצלמים מטוסים כשהיינו מטיילים בעולם והיא נכנסה לעובי הקורה בנושא, במקביל להתקדמות שלה בעבודה בשדה".

ומאיפה הרעיון לאלבום? "זה היה ברור מאליו. ידענו שנעשה את זה ככה, מאחר והיו לנו אישורים להיכנס לשטח האווירי, המגבלה היחידה הייתה שאלו לא יהיו צילומי חתן-כלה מכוון שרשות שדות התעופה מקבלת המון בקשות כאלה, לכן לילך לא בשמלת כלה".

וכשמצלמים מטוסים צריך צלם מתאים: "ביקשנו מיוחאי מוסי, שהוא 'ספוטר' - צלם שמתמחה בצילומי מטוסים ולא צלם חתונות רגיל, שיהיה הצלם שלנו והוא הסכים בשמחה. מעבר לזה שהוא צלם מוכשר, גם הוא עובד בנתב"ג", מספר החתן.

ולנו לא נותר אלא להתקנא בצילומים הלא שגרתיים, ולאחל מזל טוב לזוג הטרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת