הפלסטינים: "מירה עוואד משתפת פעולה עם הציונים"

ארגון פלסטיני מרמאללה קורא להחרים את הופעותיה של הזמרת מירה עוואד מאחר והיא "משתפת פעולה עם התעמולה הציונית", לטענתם. הארגון שיגר מכתב חריף לראש עיריית נצרת לקראת הופעתה בעיר ביום שבת הקרב. בעיריית נצרת מדגישים כי אין שינוי בלוח ההופעות המתוכנן למרות מכתב המחאה

עוואד וניני "משתפות פעולה", ארכיון (יח"צ)

ביום שבת הקרוב צפויה הזמרת המצליחה מירה עוואד להופיע בפסטיבל "לילות נצרת" שיתקיים בעיר הצפונית. העיתון "מעריב" מפרסם הבוקר כי יש מי שאינו נלהב מההופעה הקרובה - ארגון פלסטיני מרמאללה הקורא להחרים את עוואד בשל "שיתוף הפעולה עם הציונים".

הארגון ששמו "הקמפיין הפלסטיני לחרם אקדמאי ותרבותי על ישראל", שיגר מכתב מחאה תקיף לראש עיריית נצרת ראמז ג'ראיסי, בו הוא נדרש לבטל את הופעתה של הזמרת בעירו.

"לצד מוסדות תרבות, אומנים ואינטלקטואלים פלסטינים אחרים, אנחנו מבקשים מכם לפעול על מנת לבטל ההופעה הזו, לאור שיתוף הפעולה של מירה עוואד עם התעמולה הישראלית והציונית בעולם", נכתב במכתב המחאה הפלסטיני.

עוואד כזכור "שיתפה פעולה" עם הזמרת אחינועם ניני והשתיים ייצגו יחדיו את מדינת ישראל בתחרות האירוויזיון הבינלאומית בשנת 2009. כבר אז התנגדו גורמים שונים בעולם הערבי לציוות יוצא הדופן. 

מנהל האגודה בעיר מבהיר כי הופעתה של עוואד תתקיים ביום שבת הקרוב כמתוכנן.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת