צפו: תינוק הוכנס לברית במכונית צעצוע

זוג הורים מהדרום בחר לחגוג בדרך לא שגרתית את ברית המילה של בנם הרך. במקום הסנדק והכרית המסורתיים הוכנס התינוק כשהוא רכוב על גבי מכונית שנשלטת בשלט רחוק. אל דאגה, ההורים לא שכחו לחגור את הרך הנולד בחגורת בטיחות. צפו בתיעוד

אחרי חתונות הנושא והפקות הענק של חגיגות הבת והבר-מצווה, נראה שיש הורים שלא יכולים לחכות כל כך הרבה לאירוע הגדול של הילד: זוג הורים מהדרום בחר לחגוג את ברית המילה של בנם התינוק בדרך ייחודית. הילד, בן שמונה ימים בלבד הוכנס לאולם האירועים - כשהוא רכוב על גבי מכונית שנשלטת בשלט רחוק.

"לא ראיתי דבר כזה בחיים", מודה אלי יעקב מחברת "אלי הפקות" ברמלה, שצילם את האירוע, "כבר 25 שנה אני בתחום. ראיתי אנשים נכנסים על אופנועים, טרקטורונים, אבל תינוק במכונית עם שלט רחוק? אין מילים לתאר".

אלי מספר שאביו של התינוק הוא שחשב על הרעיון יוצא הדופן לברית שנערכה באולמי לאונרדו ברמלה. "הכנתי את האנשים שם שהם הולכים להיות עדים להפתעה של החיים שלהם", הוא אומר לחדשות 2 באינטרנט.

"כשהתינוק נכנס האורחים נדהמו"

בסרטון שהועלה לרשת ניתן לראות את הרך הנולד כשהוא חגור ברכב המיוחד ומלווה על ידי זוג מתופפים, כשברקע תאורה חגיגית וזיקוקים. בני המשפחה והחברים קיבלו את התינוק הרכוב בתשואות לרחבת הריקודים.

"כשהתינוק נכנס כולם נדהמו והתלהבו", משחזר אלי, "זו פעם ראשונה שמישהו ראה כזה דבר". ומה הטרנד הבא בתחום האירועים? "אני לא יודע אם עוד מישהו יעשה כזה דבר, אבל אי אפשר לדעת על מה עוד יחשבו". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת