האזינו לרגעי הדרמה בכביש 1: "הנהג שרוף בתוך האוטו"

בלעדי: שבוע אחרי התאונה הקשה בה נהרג נהג משאית כתוצאה מהתלקחות מכלי גז, נחשפת ההקלטה בין חובש איחוד הצלה זוהר גמליאל שהיה בין הראשונים להגיע למקום למוקד, כשברקע מתרחשת התאונה - והמכל מתפוצץ: "אני מתחבא, הכל עולה באש"

רגעי הדרמה מפיצוץ מכלית הגז כפי שנשמעו במוקד כוחות ההצלה: שבוע אחרי תאונת הדרכים הקשה בכביש 1 בה נהרג נהג משאית כשנלכד בתאו, נחשפת ההקלטה ובה הדיווח הראשוני והדרמטי על האירוע למוקד איחוד הצלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהקלטה נשמע הכונן זוהר גמליאל, חובש מתנדב בארגון שהגיע למקום התאונה ברגעים הראשונים, מתאר למוקד את השתלשלות האירועים, עוד בטרם התרחשה התאונה בין שתי המשאיות.

בשיחה בינו לבין למוקד איחוד הצלה, התריע גמליאל כי הוא מזהה משאית הניצבת במרכז הכביש - בין מחלף בן שמן למחלף דניאל. הוא פנה למוקד בבקשה לשלוח כוחות נוספים לזירה. "דיווחתי על משאית שמובילה גז, כרגע אני לא רואה את הנהג במשאית", פנה למוקד כשמול עיניו התרחשה התאונה. "וואי וואי, תזמינו כיבוי, המשאית עולה באש, תאונת דרכים. רכב שהתהפך, עכשיו המשאית עולה באש".

זירת התאונה, בשבוע שעבר (חדשות 2)


גמליאל נשאל האם הוא מזהה פצועים בשטח: "אני לא יכול להתקרב, יש לי פה חום איום, כל הכביש בוער". ברקע נשמעו קריאות של גמליאל לסקרנים בזירה להתרחק ממוקד האירוע: "אתה רוצה להתפוצץ עם הגז? מה אתה מתקרב?!" הוא המשיך בדיווח: "את הנהג של המוביל אני לא רואה, הוא שרוף בתוך האוטו אני חושב, לכוד! תוציא לי זק"א למקום".

נהג המשאית שילם בחייו (חדשות 2)


גמליאל, חובש בהכשרתו, זיהה לצערו את הטרגדיה כבר מול עיניו. "יש מישהו שרוף באוטו", דיווח. "לכוד, נשרף, אין..". גמליאל מסר למוקד את כל המידע מהזירה, זאת תוך כדי ניסיונו לתפעל את האירוע וגם לשמור על חייו שלו. "רגע אני מתחבא כי הכל אש, וואו, הנה הגז!", אמר, כשברקע נשמע פיצוץ של עוד מכל.