תוקפת הרופאה מתגוננת: לא עשיתי דבר

שני בתי חולים בישראל הושבתו היום למשך שעתיים בעקבות אלימות נגד של צוות רפואי: בבית החולים "ברזילי" הותקפה רופאה, וב"וולפסון" הותקף אח בחדר מיון. בשיחה עם חדשות 2 ניסתה החשודה בתקיפת הרופאה בברזילי להסביר והדגישה: היא נוקמת בי

עוד מקרה של אלימות נגד צוות רפואי: ד"ר זהבה גליק, מנהלת המחלקה הגריאטרית בבית החולים "ברזילי" באשקלון, הותקפה בסוף השבוע על ידי בת של חולה המאושפזת במחלקה, והיום היא משחזרת מה קרה: "היא לקחה את הפלאפון שלה ונתנה לי איתו אגרוף, יש לי עדיין סימן".

בתו של החולה המוגדר סיעודי, ביקשה להעביר אותו למוסד סיעודי, אולם אחרי שראתה שבקשתה מתעכבת, תקפה על פי החשד את הרופאה. "לא יכול להיות שאותקף במהלך מילוי תפקידי, במשרד שלי. לאן הגענו?" אומרת ד"ר גליק.

התוקפת, פ', נעצרה על ידי המשטרה ומכחישה את החשדות נגדה. היום, בשיחה עם חדשות 2, היא טוענת כי הרופאה מנסה לנקום בה על כך שהתלוננה עליה קודם. "לא עשיתי לה שום דבר", היא אומרת. "היא כתבה שנתתי לה סטירה, אבל זה לא נכון. יכול להיות שנגעתי בה עם הפלאפון - אבל לא יותר מזה".

"אפילו כוס מים לא הגישו לי"

פ' מדגישה כי אין לה על מה להתנצל וטוענת כי הטיפול באביה היה לקוי. "באתי לשאול שאלות - ואין תשובות", היא אומרת. "ישבתי בבית החולים כמו כלב, לא נתנו לי אפילו כוס מים. זה מאוד כואב, זה ממש הוציא אותי מדעתי".

מקרה התקיפה של ד"ר גליק, מצטרף למקרה אלימות נוסף בבית החולים וולפסון נגד אח חדר מיון בסוף השבוע. האח עדיין מאושפז וקיים חשש שהוא סובל מזעזוע מוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת