הרוג ו-3 פצועים בהתהפכות ג'יפ ברמת הגולן

בתאונת דרכים שנסיבותיה עדיין לא ברורות, נהרג בצהריים צעיר כבן 19 ו-3 מחבריו נפצעו בהתהפכות ג'יפ שבו נסעו ברמת הגולן. צוותי כיבוי אש ניסו לחלץ את הפצוע הקשה ביותר, שנלכד תחת הרכב, אך לבסוף רופא מד"א נאלץ לקבוע את מותו בשטח. 2 פצועים נוספים, שמצבם קשה ובינוני, פונו במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה

התהפכות ג'יפ בתאונת דרכים. צילום ארכיון (חדשות 2)

בהתהפכות ג'יפ ברמת הגולן בשעות הצהריים נהרג צעיר כבן 19 ונפצעו שלושה צעירים נוספים – אחד מהם באורח קשה, ומצבם של שני הפצועים האחרים מוגדר בינוני וקל. נסיבות התאונה הקשה עדיין לא ברורות.

התאונה הקשה התרחשה סמוך לשעה 11:45, לא רחוק מהיישוב אלוני הבשן ברמת הגולן. צוותים של מד"א-ירדן הוזעקו לטיפול בפצועים, וצוות של כיבוי אש הגיע על מנת לחלץ את הפצועים שנלכדו תחת הרכב באמצעות מנוף.
 
צוותי הכיבוי פעלו במשך שעה ארוכה בניסיון לחלץ בעזרת מנוף את הצעיר שנלכד מתחת לרכב, ומצבו הוגדר אנוש, אולם בסופו של דבר נאלץ רופא של מד"א לקבוע את מותו של הצעיר בזירת התאונה.

במקביל, פונו שני צעירים כבני 20 במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. מצבו של אחד מהם מוגדר קשה בעקבות פגיעות ראש וחזה, והוא מורדם ומונשם, ואילו מצבו של השני, שספג פגיעה בחזה, מוגדר כעת בינוני. צעיר נוסף שנפצע באורח קל פונה באמבולנס לבית החולים פוריה בטבריה.

מוקדם יותר היום נפצע קשה נער בן 17 בתאונת דרכים בין מכונית לאופנוע באשדוד. שני בני אדם נוספים נפצעו קל, ושלושתם פונו לטיפול רפואי בבית החולים קפלן ברחובות. בוחני תנועה של המשטרה בודקים את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת