"לא היו סימנים מקדימים לרצח"

בני משפחתה של יפית בוטווין, הישראלית שנמצאה מתה עם גופות בעלה ושלושת ילדיה באריזונה, מתקשים לעכל את האסון. "אמנם הם היו היו בהליכי גירושים, אבל היינו בקשר טוב והם ביקרו בארץ", מספר גיסה של יפית

בני משפחת בוטווין (חדשות 2)

חקירת הרצח של יפית בוטווין הישראלית ושלושת ילדיה, שנרצחה ככל הנראה על ידי בעלה, נמשכת בארה"ב. משפחתה בארץ מספרת שבני הזוג נהגו לבקר בישראל וניהלו עמם "קשר מצוין". "לא מצליחים לתפוס את מה שקרה", אמר גיסה לחדשות 2 באינטרנט. הם ממתינים כעת להבאת גופותיהם של יפית וילדיה לקבורה בישראל.

באריזונה, ממשיכים היום לחקור את הרצח של יפית בוטויין, ישראלית לשעבר, יחד עם ילדיה, לאחר שגופותיהם התגלו בתחילת השבוע ברכב בוער. במכונית נמצאו גם שרידי גופתו של אב המשפחה, ג'ים, שככל הנראה ביצע את המעשה, והתאבד.

משפחתה של יפית בארץ, שמתגוררת ברובה במושב אדרת, סמוך לבית שמש, מתקשים לעכל את הבשורה. גיסה של יפית, חיים אמסלם, סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט כי לא היו סימנים מקדימים לאירוע. "יפית וג'ים היו נשואים כ-20 שנה. הם היו אמנם בהליכי גירושים, אבל יפית המשיכה לחיות איתו. הם היו מבקרים בארץ, והקשרים בינינו היו טובים מאוד. אנחנו לא מצליחים לתפוס את מה שקרה".

"המשפחה במצב קשה, ואנחנו עדיין בהלם", הוסיף גיסה של יפית, "ג'ים חלה לפני כארבע שנים בסרטן. הוא הבריא ממנו, אך המשיך לעבור טיפולים קשים, וסבל מדיכאון וחרדות".

בני המשפחה ממתינים כעת להבאת גופותיהם של האם וילדיה, שככל הנראה ייקברו בארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת