אחרי האכזבה: משיח פותח את הלב - "לא מאמין בתירוצים"

זה היה נראה סגור, רק תחרות אחת הפרידה בין נמרוד משיח להגשמת החלום האולימפי - אבל אז הכל התהפך. "דברים התחברו לשחר בצורה מדהימה. הייתה תחרות מוזרה מבחינת האנשים והמטרות שלהם, אבל עכשיו אני מקווה שהם יצליחו בלונדון", אמר משיח. צפו

קצת יותר משבוע עבר מאז תחרות גביע העולם בהולנד, בה נקבע שנמרוד משיח לא ייסע לאולימפיאדה בלונדון אלא יריבו המר שחר צוברי. משיח, שהוליך על פני צוברי ביתרון גדול, לא עמד בלחץ והפסיד בגדול.

"הייתה שם סיטואציה לא רגילה אבל אני לא מאמין בתירוצים", אומר משיח, "מה שקיבלתי מהטבע, מהים, סוג האנשים שהגיעו לתחרות והמטרה שלהם". מכאן אפשר להבין שמשיח רומז לשני יריבי האימון של צוברי שהגיעו לתחרות, לדברי מקורביו, במטרה להפריע למשיח להתברג בשלישייה המובילה ולנסות לדחוף קדימה את צוברי.

"זה היה מדהים, כי כל מה שהיה צריך להתחבר לשחר, פשוט התחבר", הוא מוסיף, "ומבחינתי הייתה אווירה מסוימת שאני לא רציתי להיות חלק ממנה בשלב מסוים. אנשים הגיעו לתחרות הזו מוכנים ואת זה אי אפשר לקחת מהם, עכשיו אני מקווה שיצליחו גם במשחקים האולימפיים".

ואחרי ארבע שנים של מאבק בלתי פוסק עם צוברי, משיח ממש לא מרגיש ריקנות. "זה מוזר לחזור ככה לארץ. זה סוג של שיא וזה ממש לא רחוק מחזרה ארצה עם מדליה. יש לי מלא רגשות ומחשבות, עכשיו אני פשוט אבלה עם האנשים הקרובים איתי, שמוכיחים את עצמם כל פעם מחדש", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת