בוקר קשה בדרכים: הרוג ו-3 פצועים

3 תאונות קשות אירעו הבוקר בכבישי הארץ. במרכז נהרג רוכב אופנוע שככל הנראה התנגש עם משאית, בנתניה אם ובתה נפצעו בינוני-קשה לאחר שנפגעו מרכב חולף במעבר חצייה. בגליל אדם נפצע קשה על פי החשד בתאונת "פגע וברח"

זירת התאונה ברעננה, הבוקר (הצלה גוש דן)

הקטל בכבישים נמשך: רוכב אופנוע בן 49 נהרג לאחר שהתנגש במשאית בכביש 4, סמוך לצומת רעננה. כוחות מד"א שהגיעו למקום החלו לבצע בו ניסיונות החייאה, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

פרמדיק מד"א ירקון, אוהד ביין, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירת האירוע סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הגענו למקום, ומצאנו את הרוכב מוטל כ-20 מטרים מהאופנוע במרכז הנתיב המהיר. כשהגענו הוא כבר נפגע בכל מערכות הגוף".

מתנדב מד"א, שמעון אטינגר מ"הצלה גוש דן", שסייע בטיפול אמר כי "מצבו של הרוכב היה קשה, אך תוך זמן קצר מצבו הפך לקריטי ונקבע מותו. לצערינו אנחנו פותחים את השבוע עם עוד תאונה קטלנית. מישהו צריך להתעשת ולומר - עד כאן".

במשטרה החלו בבדיקת נסיבות התאונה הקטלנית. מחקירה ראשונית עולה כי רוכב האופנוע ככל הנראה פגע במשאית ואז נדרס, זאת בניגוד להערכה הראשונית לפיה מדובר בתאונת "פגע וברח".

אם ובתה חצו במעבר חצייה - ונפגעו קשה

זוהי אינה תאונת הדרכים היחידה שהתרחשה הבוקר בכבישי ישראל. אם ובתה בת ה-6 נפצעו הבוקר באורח בינוני-קשה בנתניה, לאחר שחצו כביש ברחוב ברנר בעיר. צוות טיפול של מד"א פינה את הפצועות לבית החולים לניאדו בעיר. מבדיקת המשטרה עולה כי השתיים נפגעו ככל הנראה מרכב חולף בעת שחצו במעבר חצייה.

תאונה נוספת התרחשה היום בצפון לאחר שגבר בן 60 נמצא כשהוא פצוע קשה בשטח חקלאי סמוך לכפר בענה שבגליל המערבי. הפצוע פונה לבית החולים בנהריה, ולפי הערכות מדובר בתאונת "פגע וברח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת