עקב ריבוי האלימות: ת"א תרושת במאות מצלמות אבטחה

ריבוי מקרי האלימות בדרום תל אביב הביא את העירייה ליזום פרויקט חדש במסגרתו ירושתו כל המרחבים הציבוריים במאות מצלמות. לאחרונה הוציאה העירייה מכרז לחברת תקשורת בנושא וכן פנתה לשר הפנים ישי במטרה לאשר גביית "אגרת שמירה" מהתושבים כדי לחזק את הביטחון

התכנית: מצלמות בכל העיר (חדשות 2)

"האח הגדול" - לעיר הגדולה: ריבוי מקרי האלימות בתל אביב הביא את העירייה ליזום פרויקט חדש, במסגרתו תרושת העיר במאות מצלמות אבטחה, זאת כדי להגביר את תחושת הביטחון של האזרחים, כך מדווח העיתון "ישראל היום".

בימים האחרונים הוציאה עיריית תל אביב מכרז לחברות תקשורת כדי לקבל הצעת מחיר על רכישת מצלמות והצבתן ברחבי העיר - זאת על מנת שכל המרחבים הציבוריים בעיר יהיו מצולמים.

בת"א מתכננים: אגרת שמירה לתושבים

עיריית תל אביב פנתה לאחרונה לשר הפנים אלי ישי על מנת לאשר גביית "אגרת שמירה" מהתושבים כדי לחזק את הביטחון. גורמים בעירייה מעריכים כי התשלום יעמוד על שקל עד שקל וחצי למטר מרוב לדירה לשנה.

"אם לאדם יש דירה של 100 מטרים הוא ישלם בסך הכל בין 100-150 שקלים בשנה, תשלום שולי בהתחשב בהגברה המשמעותית בתחושת הביטחון", אמר המשנה למנכ"ל העירייה רובי זלוף.

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה כי "התכנית החדשה של רכישת מצלמות אבטחה לפריסה בכל רחבי העיר היא אחת מפעולות העירייה, שעושה מאמצים רבים כדי להגביר את תחושת הביטחון של תושבי דרום תל אביב. נמשיך לפעול עוד רבות כדי לעזור לפיתוח השכונות הללו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת