ציפי חוטובלי נגד בר רפאלי: "גלפנד זו גאווה ישראלית, לא דוגמנית משתמטת"

הח"כית מהליכוד בחרה לשתף את אוהדיה בפייסבוק באיחולי הצלחה לשחמטאי הישראלי באליפות העולם - ועקצה את דוגמנית העל בר רפאלי. אמה של רפאלי בתגובה: "היא תמשיך לדבר, אנחנו נמשיך לעשות"

חוטובלי-רפאלי. ראש בראש (חדשות 2)

רב-אמן השחמט הישראלי בוריס גלפנד יתמודד היום על תואר אלוף העולם נגד האלוף הנוכחי מהודו, וכמו רבים בישראל - גם ח"כ ציפי חוטובלי מהליכוד מייחלת להצלחתו.

אלא שבהודעה שפרסמה הבוקר בעמוד הפייסבוק שלה, בחרה חוטובלי להביע את תמיכתה בשחמטאי הישראלי באמצעות עקיצה דווקא לכיוונה של דוגמנית העל בר רפאלי.

"מחזיקה אצבעות לבוריס גלפנד. זו גאווה ישראלית, לא עוד דירוג גבוה של דוגמנית משתמטת או ריאיון שלה לקונאן אובראיין...", כתבה חוטובלי בהודעתה.

אמה של רפאלי: "מקבלים את הדברים באהבה"

בדיקה של חדשות 2 באינטרנט העלתה כי חוטובלי עצמה כלל לא שירתה בצה"ל, אך התגייסה לשירות לאומי בשליחות הסוכנות היהודית באטלנטה, ארה"ב. כמו כן היא התנדבה לשנת שירות בבית הרב קוק בירושלים, שם שימשה מדריכה.

בר רפאלי שוהה כעת בחו"ל, אך אמה - דוגמנית העבר ציפי לוין - סירבה להתרגש מהמתקפה על בתה. "היא תמשיך לדבר ואנו נמשיך לעשות", אמרה לחדשות 2 באינטרנט והבהירה: "אין לי שום דבר נגדה. אנו מקבלים את הדברים שלה באהבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת