"רחל בת ה-7 הולכת בכוחות עצמה"

רחל אטיאס בת ה-7, הניצולה היחידה מהתאונה הקטלנית בכניסה לטבריה, מתאוששת בבית דודתה שלקחה עליה חסות. אתמול היא חגגה חג ראשון ללא הוריה ובני משפחתו שנספו באסון הכבד. "היא כבר לא על כסא גלגלים", סיפר הדוד איציק אטיאס, "היא נותנות כוחות לכולנו"

חג עצוב לרחל בת ה-7, ארכיון (אבישג שאר ישוב)

רחל אטיאס בת ה-7, הניצולה היחידה מהתאונה הקטלנית בכניסה לטבריה, בה נספו שמונה מבני משפחתה מתאוששת בבית דודתה וכבר מתחילה ללכת בכוחות עצמה. אתמול היא חגגה חג ראשון ועצוב ללא הוריה ואחיה.

רחל, שסבלה בסדק באגן כתוצאה מהתאונה הקטלנית, שוחררה מבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא מרותקת לכסא גלגלים. עד אותו שלב לא היה ברור כמה זמן ייקח לה להתאושש מפציעתה, אך נראה כי קצב החלמתה מפתיע גם את קרובי משפחתה.

"היא סיפרה מיד שהיא כבר לא על כסא גלגלים ושהיא כבר הולכת לבד. היא אמרה שהיא מרגישה הרבה יותר טוב ושכולם משחקים איתה", סיפר הדוד איציק אטיאס ששוחח עימה בטלפון לעיתון "ישראל היום".

"הילדה מתאוששת אבל ניכר בה שקשה לה, מדי פעם היא בוכה ולעיתים דומעת מגעגועים, אבל היא מבינה את מצבה ומרעיפה אהבה ושמחה על הסובבים אותה", סיפר הדוד והוסיף: "ההתנהגות שלה נותנת כוחות לכולנו, נדאג שלעולם לא יחסר לה דבר".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת