אחיו של ראמי צעק: "אחי מת, הוא התאבד!"

ראמי עוואוודה בן ה-12 שיחק אחה"צ בנדנדה על גג ביתו עם אחיו בן ה-10. לפתע אמר כי בכוונתו לתלות עצמו. האח הצעיר הזעיק את האב תוך שהוא צועק "אחי מת", אך זה היה מאוחר: ראמי נמצא ללא רוח חיים והמאמצים להצילו נכשלו

אבל כבד יורד הערב על כפר כנא, שעות בודדות לאחר הטרגדיה שפקדה את משפחת עוואוודה, כשבן המשפחה ראמי בן ה-12 תלה עצמו למוות במהלך משחק עם אחיו. מתחקור ראשוני של אחיו הצעיר, בן ה-10, ראמי אמר במהלך משחק כי בכוונתו לתלות את עצמו. האח הצעיר ניסה להזעיק את אבי המשפחה בצעקות, אך כשהאב הגיע למקום זה כבר היה מאוחר מדי.

מחקירת המשטרה עולה כי שני האחים שיחקו אחר הצהריים בנדנדה על גג הבית. במהלך המשחק, לפי עדות האח, אמר לו ראמי כי בכוונתו לתלות את עצמו. כששמע האח על כוונותיו של ראמי - הוא רץ בחזרה לתוך הבית תוך שהוא צועק "אחי מת, הוא התאבד!".

מאות פוקדים את בית המשפחה

אבי המשפחה שמע את הצעקות, ומיהר לעלות במדרגות לגג. שניות בודדות חלפו - וראמי נמצא תלוי בגג הבית. האב הצליח לשחררו, ביצע בו החייאה, אך נכשל. המשפחה פינתה את ראמי ללא דופק למרכז הרפואי בכפר, אך שם מאמצי ההחייאה לא הועילו. מותו נקבע במקום.

המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה, ובשלב זה אין חשד לרשלנות ההורים. עם היוודע דבר מותו, פקדו מאות מבני הכפר את בית המשפחה, הנחשבת למוכרת ומכובדת מאוד בכפר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת