בשל החג: משפחת אטיאס קמה מהשבעה מוקדם מהצפוי

רגע לפני כניסת השבת וחג השבועות שיצוין לאחריה, קמה משפחת אטיאס מהשבעה על מותם של שמונה מבניה, שנספו בתאונת הדרכים המחרידה שאירעה בתחילת השבוע בדרך לטבריה. רחל בת ה-7, שניצלה בתאונה, לא הגיעה לבית העלמין

ארבעה ימים אחרי התאונה הקשה בכניסה לטבריה קמו היום בני משפחת אטיאס מהשבעה, שהתקצרה בשל השבת והחג. בני המשפחה עלו לבית העלמין בצפת, ונשאו תפילה ליד כל אחד משמונת הקברים. הילדה רחל בת ה-7 - הניצולה היחידה מהאירוע המחריד, לא עלתה לפקוד את קברי בני משפחתה והחל מהיום היא עברה להתגורר אצל דודתה אסתר, שאימצה אותה.

אתמול השתחררה רחל הקטנה מבית החולים רמב"ם בחיפה. הרופאים החליטו לשחררה לאחר התייעצות שהתקיימה בעניינה, שבה הוחלט כי מצבה הרפואי משביע רצון. בצאתה מבית החולים, נשא אותה דודה על ידיו אל הרכב המשפחתי. אמש הגיעה רחל לבית דודתה שבצפת - שם תתגורר מעתה.

ביום שלישי בערב הובאו שמונת בני משפחת אטיאס למנוחות בבית העלמין בצפת. גופותיהם של רפאל, אבי המשפחה, אישתו יהודית וששת ילדיהם נטמנו בזו אחר זו באדמה. כעת, נלקחה רחל, הניצולה היחידה מהתאונה המזוויעה, תחת חסותם של דודיה. "אנו מודים להנהלת בית החולים רמב"ם, לצוות המקצועי וגם לבורא עולם", ציין אתמול דודה של רחל עם שחרורה מבית החולים, והוסיף: "שבורא עולם ייתן לנו כוח ויעזור לנו לגדל אותה למצוות ולמעשים טובים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת