פעילי ימין פנו למארק צוקרברג: "תתגרש"

לא רק מעריצותיו של מייסד פייסבוק התאכזבו לגלות כי הוא נישא לבחירת לבו. יו"ר ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) פרסם מכתב מרגש לצוקרברג בו הוא קורא לו למצוא יהודיה טובה: "אתה בחרת להתחתן עם גויה ובכך לנתק את עצמך סופית מהעם היהודי", כך במכתב

מארק צוקרברג ואשתו הטרייה (פייסבוק)

מנכ"ל ומייסד פייסבוק זכה ליותר ממיליון לייקים כשפרסם את ההודעה הרשמית על נישואיו לפרסיליה צ'אן בפרופיל האישי, אך לפחות אדם אחד מאד לא מרוצה מהשידוך. יו"ר ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) בנצי גופשטיין פרסם היום פנייה נרגשת לצוקרברג וכתב לו: "מרדכי, כל עוד הנר דולק ניתן לתקן, היפרד מהגויה ומצא יהודיה טובה".

גופשטיין, שעומד בראש הארגון למניעת התבוללות בארץ הקודש, פירסם באנגלית מכתב אישי למייסד פייסבוק היהודי וקרא לו לבטל את הנישואים. "מארק היקר, או לייתר דיוק מרדכי היקר, אני לא מכיר אותך וגם לא עשיתי לך לייק לאירוע של החתונה שלך, ליתר דיוק אם בפייסבוק היה כפתור דיסלייק הייתי עושה לך דיסלייק גדול", כתב גופשטיין.

"אני פונה אליך לא בשמי, אלא בשם העם היהודי לדורותיו, שאם תרצה או לא אתה חלק מהעם הזה. נכון, עשית הנפקה מוצלחת בבורסה אבל להזכירך כסף זה לא הכל בחיים. אתה בחרת להתחתן עם גויה ובכך לנתק את עצמך סופית מהעם היהודי, הילדים שלך כבר לא יהיו יהודים גם אם שם המשפחה שלהם יהיה צוקרברג וגם אם הם יהיו מתוקים ויקבלו המון המון לייקים, הם ישארו גויים לכל דבר", מבהיר במכתב.

עוד ציין גופשטיין: "גם בארץ ההתבוללות מכה בנו לא מעט בגלל הפייסבוק שלך שבו כל מוחמד נהיה 'שובב העיר' ויוסוף מכנה עצמו 'אביר החלומות'. מרדכי, כל עוד הנר דולק ניתן לתקן, היפרד מהגויה ומצא יהודיה טובה, ולתיקון צא במסע גדול בפייסבוק נגד ההתבוללות. וכך אולי תיזכר לדורות כמרדכי היהודי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת