אורח בחדר ההלבשה של מכבי ת"א: גלעד שליט

היחסים החמים בין החייל ששב מהשבי לקבוצתו האהובה בכדורסל נמשכים: אחרי ששיחק מול קבוצת הוותיקים, שליט ממשיך לעקוב אחרי ביצועי הקבוצה מקרוב. שליט צפה במשחק מול חולון מהיציע, ואחרי הניצחון הגיע לחדר ההלבשה של שחקני מכבי ת"א והתקבל בתשואות חמות

שליט עם אוחיון ושארפ, אמש (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

ביקור פתע בחדר ההלבשה של מכבי אלקטרה ת"א: גלעד שליט, האוהד מספר אחת של הקבוצה הגיע אמש למשחק מול הפועל חולון. אבל שליט לא הסתפק בצפייה בניצחון מכבי מהיציע, ואחרי המשחק ירד לחדר ההלבשה והתקבל בתשואות חמות.

שליט פגש את יוגב אוחיון ואת הצוות המקצועי של הקבוצה בהם מנהל הקבוצה גור שלף ועוזרי המאמן דרק שארפ וגיא גודס. בהמשך שוחח גם עם שמעון מזרחי ועם יתר השחקנים.  

לפני כשבועיים הצפינה קבוצת הוותיקים של הצהובים מת"א למצפה הילה וערכו מחווה מרגשת לחייל ששב מהשבי: משחק כדורסל נגד הקבוצה הייצוגית של היישוב, בה משחק בין היתר גלעד שליט.

המשחק עצמו נערך באווירה מחויכת כשרבים מהתושבים באו לצפות ולעודד. גלעד קלע לא פחות מ-8 נקודות מול הגבוהים של מכבי, ביניהם גם הקפטן המיתולוגי דורון ג'מצי ובהנהגת המאמן טל ברודי, אולם המשחק הסתיים בתיקו נוח לשני הצדדים.

"היה קשה מול הפיזיות והגובה שלהם אבל בסוף הסתדרתי...", אמר גלעד בחיוך גדול בסיום המשחק. "זו חוויה מדהימה לשחק מול שחקנים שגדלתי עליהם... אפילו לפני שנולדתי".

ג'מצ'י, קפטן הצהובים הוותיקים, אמר כי "ייקח לי כמה ימים להתאושש, הוא הריץ אותי על הכנף", ואז פנה לגלעד ושאל: "מאיפה הכושר הזה?".

מאמן הקבוצה של מצפה הילה, איתן ויינרייך, הסביר כי "אנחנו התאמנו כל השבוע, גלעד בכושר מצוין והוא עובד יפה".

אז עם כל החיוכים מסביב ועם הגופיה הצהובה והמיוזעת, אין ספק שגלעד שליט עושה עוד צעד - בעצם, צעד וחצי - בדרך לחיים נורמליים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת