השר דניאל הרשקוביץ: "המשפחה תגדל את רחל באהבה"

יו"ר הבית הלאומי דניאל הרשקוביץ השתתף אתמול בחנוכת בית הכנסת במגדל העמק, האירוע האחרון בו השתתפו בני משפחת אטיאס לפני שנהרגו בתאונה המחרידה הלילה. "מדובר במשפחה שהיא מלח הארץ", אמר הרשקוביץ, שהבטיח להישאר בקשר ולתמוך בהם. "הם יעטפו את רחל באהבה וינסו לגרום לה להתגבר"

המצווה האחרונה לפני התאונה הקשה: שעות בודדות לפני שמצאו את מותם בתאונת הדרכים המחרידה בכניסה לטבריה, השתתפו אתמול בני משפחת אטיאס בחנוכת בית כנסת במגדל העמק, בית כנסת שאת הקמתו יזם סב המשפחה שמעון. אורח הכבוד באירוע המשפחתי האחרון של שמונת בני המשפחה שקיפחו את חייהם בתאונת הדרכים הקשה שאירעה הבוקר בכנסת, היה שר המדע והטכנולוגיה דניאל הרשקוביץ.

"שמעתי על המשפחה מזמן", מספר היום השר בשיחה עם ערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט. "אבי המשפחה הוא רב גדול בצפון, שכתב שלושה ספרי תורה ואתמול נחנך בית הכנסת - למעשה חניכה שהגשימה את חלומו רב השנים". הפרופ' הרשקוביץ העיד כי המשפחה נראתה מאושרת ומאות האנשים שהגיעו לאירוע שמחו יחד איתם: "הדבר הנורא ביותר שמישהו יכול היה להעלות על הדעת זה הסיום", הוסיף.

"המשפחה תעטוף את רחל"

"הבוקר כאשר קמתי שמעתי על הטרגדיה, והיה לי קשה לדמיין את האבדן. העוזר שלי עדכן אותי שמדובר במשפחת אטיאס וזו טרגדיה בלי נתפסת", אמר הרשקוביץ, "מדובר במשפחה מאושרת, שהייתה מלח הארץ וכולה עסקה בניסיון לעשות טוב לאנשים".

השר הבטיח שהוא מתכנן להמשיך ולשמור על קשר עם בני המשפחה. "זו משפחה מלוכדת ולכן אני מעריך שיעטפו אותה, יחזקו אותה ויעזרו לה להתגבר על האסון הכבד. זו משפחה דגולה, אנשי מופת שיגדלו אותה באהבה רבה ויוציאו אותה מזה. בעזרת השם אני אשמור על קשר עם המשפחה ונזכה לשמוח איתם בהרבה שמחות. 

טרגדיה בטבריה - סיקור מיוחד:

השיחה של בני הזוג אטיאס למשטרה: הצילו אותנו, אין לנו בלמים

8 בני משפחה נהרגו בתאונה בצפון

הילדה שניצלה לשוטר: "הוריי ברכב השרוף"

שכני המשפחה שנספתה בטבריה: "זה אסון, קוראים תהילים"

עדות אחרונה מהתאונה בטבריה: טלפון נייד וספרי תנ"ך

כך תבלמו את הרכב בשעת חירום

האם למוקד 100: "תצילו אותנו, אין לנו בלמים" 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת