עדות אחרונה מהתאונה בטבריה: טלפון נייד ותנ"ך

הבוקר, שעות אחרי תאונת הדרכים הקשה בכניסה לטבריה, נמשכת בדיקת זירת התאונה. איש "איחוד הצלה" מצא לא רחוק מהרכב את העדות האחרונה מהשריפה שפרצה ברכב בו נסעה המשפחה: טלפון חכם שנשרף ומספר ספרי תנ"ך שנותרו שלמים לחלוטין. "זה היה מחזה קשה מאוד", הוא משחזר

שעות אחרי תאונת הדרכים המחרידה שאירעה הלילה בכניסה לטבריה, במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבותיה. ההערכה הגוברת בצוות החקירה היא שבעיית בלמים קשה ברכב בו נסעה המשפחה, היא שגרמה לתאונה הקטלנית.

גלעד חנון, מנהל סניף "איחוד הצלה" טבריה, היה בין הראשונים שהגיע לזירת התאונה, והבוקר, מצא בסמוך לרכב השרוף את אחת העדויות האחרונות לאש היוקדת שהתלקחה במקום התאונה לאחר שהרכב התהפך לוואדי: מכשיר טלפון חכם של אחד מבני המשפחה, וספרי תנ"ך שנותרו שלמים לחלוטין למרות האש.

"יצאתי לשטח למקום התאונה ומצאתי את הטלפון במרחק של 12-10 מטרים ממקום הרכב השרוף", סיפר חנון לחדשות 2. "זה מראה עד כמה האש הייתה עוצמתית, אש שגבתה את חייהם של שמונה נפשות".

"המתנדבים ישבו על הכביש ובכו"

"זה היה מחזה מאוד קשה", סיפר חנון. "ראיתי תינוקת בת שלוש שאני לא יכול לטפל בה. 30 מהמתנדבים שלנו ישבו על הכביש ופשוט בכו".

שמונה בני משפחה אחת מהיישוב בר יוחאי בצפון נספו הלילה בתאונת דרכים מחרידה בכניסה לעיר, לאחר שנהג הרכב איבד את השליטה על הבלמים והידרדר לתהום. גופות ההורים וילדיהם - תאומים בני 17, נער בן 15 ושני ילדים בני 10 ו-3, הועברו לאבו כביר. הניצולה היחידה היא ילדה בת 7 שמאושפזת במצב קל-בינוני בבית החולים רמב"ם בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טרגדיה בטבריה - סיקור מיוחד:

8 בני משפחה נהרגו בתאונה בצפון

שכני המשפחה: "זה אסון, קוראים תהילים" 

הילדה שניצלה לשוטר: "הוריי ברכב השרוף"

כך תבלמו את הרכב בשעת חירום

האם למוקד 100: "תצילו אותנו, אין לנו בלמים"