הילדה שניצלה סיפרה לשוטר: "הוריי ברכב השרוף"

הילדה בת השבע שניצלה הלילה מהתאונה הקטלנית בטבריה ראתה את התאונה הקשה. "כל המשפחה שלי ברכב שעולה באש, הוריי לא ענו לי", אמרה הילדה בדמעות למחלציה. "היא התעוררה ואמרה שהיא הייתה שם ויצאה מהרכב לבד", אמר פרמדיק מד"א. "היא לא מעכלת את מה שקרה". בינתיים היא מאושפזת בבית החולים רמב"ם במצב קל-בינוני

"כל המשפחה שלי ברכב והוא עולה באש" - כך אמרה הילדה בת השבע שניצלה מהתאונה הקשה הלילה בטבריה, לשוטר ולאזרח שחילצו אותה. "ניסיתי לקרוא להורים שלי והם לא ענו לי". פרמדיק אחר סיפר כי היא ציינה שניסתה להעיר את הוריה ואף אחד לא ענה לה. "היא בכתה במהלך הטיפול הרפואי ורצתה את הוריה, אמרה שהיא ניסתה לדבר איתם, אך הם ישנו. היא הייתה מבוהלת מאוד".

הבוקר מטופלת הילדה על ידי כירורג ילדים בבית החולים רמב"ם בחיפה ומצבה מוגדר קל-בינוני. רופאיה סיפרו כי מה מצבה הוא "נס רפואי".

"נפל לתהום של 50 מטרים"

"היא ראתה את כל מה שקרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יוסי חתוכאי, קצין אגף התנועה של מחוז צפון. "בגלל תקלה בבלמים הרכב פגע במעקה הבטיחות, עבר למסלול הנגדי ונפל לתהום של 50 מטרים".

"היא התעוררה ואמרה שהיא הייתה שם ויצאה מהרכב לבד", הוסיף פרמדיק מד"א עודד שבת. "היא ראתה את האוטו נדלק באש אבל היא כנראה לא מעכלת עדיין את מה שקרה - היא סיפרה שאספו אותה מהשיחים". שבת ציין כי הוא וצוותו מעולם לא נתקלו בתאונה כה קשה. "יש פה אנשים שעובדים 40 שנה ולא ראו דבר כזה - זה לא יאמן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טרגדיה בטבריה - סיקור מיוחד:

8 בני משפחה נהרגו בתאונה בצפון

שכני המשפחה: "זה אסון, קוראים תהילים" 

עדות אחרונה מהתאונה בטבירה: טלפון נייד ותנ"ך

כך תבלמו את הרכב בשעת חירום

האם למוקד 100: "תצילו אותנו, אין לנו בלמים"