הנערה אופק ירון נמצאה בריאה ושלמה

יממה לאחר שברחה מביתה, נמצאה הנערה בת ה-14 אופק ירון כשהיא בריאה ושלמה בצומת אלונים שבעמק יזרעאל. "מה, לא ראית את התמונות שלי", שאלה אופק את האזרחית שהזמינה את כוחות המשטרה. אביה: "תהיו רגישים לילדים שלכם"

יממה לאחר שנמלטה מביתה, אותרה הנערה אופק ירון כשהיא בריאה ושלמה במרכז המסחרי חוצות אלונים בעמק יזרעאל. אזרחית שהייתה במקום זיהתה אותה, והזעיקה את כוחות המשטרה והמתנדבים שחיפשו אחריה. אלה קראו לאביה הנרגש שפגש אותה. על פי דיווחים מהמקום, מצבה הבריאותי טוב.

אביה הודה למשטרה ולמתנדבים הרבים שחיפשו אחריה. לחדשות 2 סיפר: "בכיתי, התרגשתי, קיבלתי את הילדה בחזרה. בינתיים לא שאלתי אותה איפה היא הייתה". להורים אחרים שלח מסר, "תהיו רגישים וקשובים לילדים שלכם, זה יכול לקרות לכולם".

בועז גולן, דובר איחוד הצלה שנמצא במקום, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "זה רגע מרגש. במשך יממה שלמה עשרות מתנדבי הארגון חיפשנו אחריה, ובעקבות מידע שהתקבל הגענו למקום יחד עם המשטרה שקיבלה גם היא מידע ספציפי על המקום. כעת היא מתחבקת עם הוריה ונבדקת על ידי הצוות הרפואי", הוסיף גולן, "אבל נראה שהיא בריאה ושלמה ובמצב טוב - וזה הדבר החשוב ביותר".

מהמשטרה נמסר כי "אזרחית הבחינה בדמות מאחורי השיחים בצומת אלונים וכששאלה למעשיה והנערה ענתה "מה, לא ראית את התמונות שלי?" טלפנה למשטרה ולהורים, האב הגיע עם השוטרים לצומת ופגשו אותה". מתחקור שבוצע בשטח, עולה כי הנעדרת יצאה אתמול מהישוב והלכה ברגל עד אזור צומת אלונים, שם ישנה מאחורי שיחים. 

כאשר נגמרו לה המים, היא ביקשה להגיע לאחד המרכולים באלונים ואז הבחינה בתמונות אותן פרסמה המשטרה בתחנות האוטובוסים באזור ובמקומות הומי קהל. בשל כך, היא החליטה לחזור על עקבותיה והסתתרה מאחורי שיחים עד שזוהתה. אופק הושבה לביתה יחד עם הוריה בניידת משטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת