תועדה במצלמות אבטחה: אופק נראתה קונה שתייה בתחנת דלק

כוחות רבים של מתנדבים ומשטרה מחפשים גם בשעה זו אחר הנערה אופק ירון מעמק יזרעאל, שנעדרת מביתה מאז אתמול. ראש המועצה סיפר שאופק תועדה בבירור קונה שתייה בתחנת דלק, כשתרמיל על גבה. מוקדם יותר אמר אביה: "רוצה לחבק אותה"

התפתחות בפרשת היעלמותה של הילדה אופק ירון. ראש המועצה האזורית אייל בצר סיפר בשיחה עם ערוץ החדשות, שהנערה אופק ירון נראתה אתמול בבירור קונה שתייה בחתנת הדלק במחלף זרזיר. "היא נצפתה עם תרמיל על הגב וזוהתה לחלוטין", סיפר בצר.

ראש המועצה סיפר על ביקורו בחפ"ק האחוד של המועצה והמשטרה, לשם הגיעו מאות מתנדבים: נערים, נערות, תושבי הסביבה ומתנדבים על טרקטורונים. המתנדבים סורקים את השטח בעיקר באזור שבין גבעת אלה לשמשית. "אנחנו מחפשים כל שביב מידע", אמר בצר, "קיווינו שהבוקר יגיעו יותר תמונות שלה אבל טרם קיבלנו".

משיחה של בצר עם אביה של אופק, עולה כי למרות שלא ידוע מדוע אופק נעלמה - היא השאירה מכתב תרעומת לפני שיצאה מהבית.

אביה של אופק: "רוצה לחבק אותך"

אופק ירון, הנערה בת ה-14 מהיישוב שמשית שנעדרת מאז אתמול, טרם אותרה. כוחות משטרה ומתנדבים הגבירו היום את החיפושים אחריה, ובמשפחתה של אופק קוראים לה: "שובי הביתה".

עשרות שוטרים, כ-100 מתנדבים ופרשי משטרה סורקים את היישוב ואת הכפרים באזור. במקביל הוקם חפ"ק בשמשית ומסוק הועלה לאוויר. במקביל, משפחתה של אופק פרסמו היום סרטון וידיאו ובו פנייה אישית לנערה: "אופק אהובה שלנו, אנחנו אוהבים אותך מאוד. אנחנו מבינים שקשה לך, דואגים לך ומחכים לך. יחד נפתור את כל הקשיים ונפתח דף חדש. אנחנו רוצים לחבק אותך ומצפים מאוד לשובך הביתה".

אופק נראתה לאחרונה כשיצאה מביתה אתמול אחר הצהריים ומאז אבד הקשר עמה. תיאורה: גובהה 1.65 מטרים, שיערה שחור ומתולתל, עיניה חומות, מבנה גופה רחב. פניה ושפתיה מלאים והיא מרכיבה משקפי ראייה.

כל היודע על מקום הימצאה או יכול לסייע באיתורה מתבקש ליצור קשר עם מוקד 100 של המשטרה או עם מוקד המועצה האזורית עמק יזרעאל בטלפון 04-6520100. ניתן גם לטלפן למזכירות היישוב שמשית במספר 04-6552299.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת