אביה של הנעדרת: "רוצים לחבק אותך"

כוחות גדולים של משטרה בסיוע מתנדבים עורכים סריקות נרחבות אחר הנעדרת אופק ירון בת ה-14 מהיישוב שמשית. בני משפחתה של הנערה פרסמו סרטון וידיאו בו קראו: "אנחנו רוצים לחבק אותך ומצפים מאוד לשובך הביתה"

אופק ירון, הנערה בת ה-14 מהיישוב שמשית שנעדרת מאז אתמול, טרם אותרה. כוחות משטרה ומתנדבים הגבירו היום את החיפושים אחריה, ובמשפחתה של אופק קוראים לה: "שובי הביתה".

עשרות שוטרים, כ-100 מתנדבים ופרשי משטרה סורקים את היישוב ואת הכפרים באזור. במקביל הוקם חפ"ק בשמשית ומסוק הועלה לאוויר. במקביל, משפחתה של אופק פרסמו היום סרטון וידיאו ובו פנייה אישית לנערה: "אופק אהובה שלנו, אנחנו אוהבים אותך מאוד. אנחנו מבינים שקשה לך, דואגים לך ומחכים לך. יחד נפתור את כל הקשיים ונפתח דף חדש. אנחנו רוצים לחבק אותך ומצפים מאוד לשובך הביתה".

אופק נראתה לאחרונה כשיצאה מביתה אתמול אחר הצהריים ומאז אבד הקשר עמה. תיאורה: גובהה 1.65 מטרים, שיערה שחור ומתולתל, עיניה חומות, מבנה גופה רחב. פניה ושפתיה מלאים והיא חובשת משקפי ראייה.

כל היודע על מקום הימצאה או יכול לסייע באיתורה מתבקש ליצור קשר עם מוקד 100 של המשטרה או עם מוקד המועצה האזורית עמק יזרעאל בטלפון 04-6520100. ניתן גם לטלפן למזכירות היישוב שמשית במספר 04-6552299.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת