בת ה-5 חשפה את פרטי המשפחה

ההורים שנפגעו בתאונה עם הכבאית מאושפזים בנפרד מילדיהם, שפונו לביה"ח מאיר כאנונימיים וללא תעודות מזהות. בזכות תושייה של הילדה בת ה-5 אותרו בני המשפחה. אב המשפחה ממשיך להילחם על חייו

המשטרה ממשיכה בחקירת הטרגדיה של של ארבעת בני המשפחה מכפר סבא, שנפגעו אתמול בהתנגשות עם כבאית בעיר. בבית החולים בילינסון נמשך המאבק על חייו של אב המשפחה בן ה-37, שנפצע קשה מאוד ועדיין נלחם על חייו, לצד אשתו שמתאוששת מהפגיעה. ילדיהם של השניים, בני שנתיים וחמש, מאושפזים בנפרד בבית החולים מאיר כפר סבא, ומצבם מוגדר קל.  

לצד הטיפול הרפואי בשני הילדים, הצוות הרפואי פעל בשעות הראשונות כדי לזהות אותם, כיוון שפונו לבית החולים ללא תעודות מזהות או מבוגר אחראי. במשך שעות הם תוחקרו על ידי הצוות הרפואי, עד שהילדה בת החמש חשפה את שם הגננת שלה. הצוות הרפואי איתר את הגננת, וזו הוזעקה לבית החולים כדי למסור פרטים נוספים, מהם התברר שהוריהם של הילדים נפגעו אף הם בתאונה הקשה.  

אסתר לואיס תור, העובדת הסוציאלית שפגשה את הילדים בבית החולים, מספרת שללא תושיית הילדה, השניים היו נותרים אנונימיים. "הם מאוד מחזקים אחד את השני וישנים יחד במיטה, כשבת הדודה של האם משגיחה עליהם", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט. "אנו מקווים להפגיש אותם בקרוב עם הוריהם כדי לחזק אותם".

בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, ממשיכים להילחם על חייו של האב, שסובל מפגיעה רב מערכתית. בבית החולים סיפרו כי גם האם סובלת מפגיעה רב מערכתית, אך נמצאת בהכרה ומבינה ממכריה ובני משפחתה את אשר עבר עליה.

"שתי כבאיות חצו את הצומת - השלישית הייתה מעורבת בתאונה"

במקביל, נמשכת חקירת המשטרה את התאונה הקשה, בה רכב כיבוי התהפך על המכונית הפרטית בה נסעה המשפחה. "רכבי הכיבוי היו בדרכם לשריפה ברעננה", סיפר לחדשות 2 יוני בליץ, איש כוחות הכיבוי וההצלה שפעל בזירה. "שני רכבי הצלה חצו את הצומת והרכב השלישי היה מעורב בתאונה. ברכב היה נהג ותיק ומנוסה, וגם שני כבאים נפצעו בתאונה".

ראש לשכת תנועה שרון, רב פקד ששי שלמה, אמר אתמול לחדשות 2 באינטרנט: "שלוש כבאיות נסעו ברחוב טשרניחובסקי בדרכן לטיפול בשריפה. הן הגיעו לצומת עם רחוב סרני, ואז הכבאית השלישית שחצתה את הצומת פגעה ברכב פרטי שנכנס אף הוא לצומת. כעת אנו מתמקדים בבדיקה מי מבין כלי הרכב נכנס לצומת באור אדום". לצד החקירה, נגבו עדויות מהכבאים שהיו ברכבי הכיבוי הנוספים ומעדי ראייה, אולם במשטרה מסבירים שהחקירה עדיין בעיצומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת