התאונה בכפ"ס: מאבק על חיי אבי המשפחה

בני המשפחה שנסעו ברכב הפרטי שהיה מעורב בתאונת הדרכים הקשה בכפ"ס עדיין מאושפזים בבתי החולים. מצבו של האב אנוש, והרופאים בבית החולים בילינסון נאבקים על חייו בסדרת ניתוחים; מצבה של אשתו בינוני, היא בהכרה ועודכנה על התאונה הקשה; מצבם של שני הילדים קל, והם מאושפזים בביה"ח "מאיר" בכפ"ס

בבית החולים בילינסון נמשך המאבק על חייו של הגבר בן ה-37, שנפצע אנוש בתאונת הדרכים שאירעה בשעות הצהריים בכפר סבא. מאז שהגיע לבית החולים הוא נמצא בחדר ניתוח, ומנתחיו מספרים כי הוא סובל מפגיעה רב מערכתית וכי נשקפת סכנה לחייו.

"מצבו קשה מאוד, הוא מנותח בשעות האחרונות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ד"ר סלאבה זילברמינץ, כירורג בכיר בבית החולים בילינסון. במקביל, נמשך גם הטיפול באשתו של הגבר, בת 35, ובשני ילדיהם. האישה מאושפזת בבילינסון במצב בינוני תחת השגחה ומתאוששת. בבית החולים סיפרו כי גם היא סובלת מפגיעה רב מערכתית, אך נמצאת בהכרה ומבינה ממכריה ובני משפחתה את אשר עבר עליה.

שני הילדים, בני שנתיים וחצי ושלוש וחצי, אושפזו לאחר הטיפול בזירת התאונה בבית החולים "מאיר" בכפר סבא. מצבם של השניים מוגדר קל, אך הם צפויים להישאר בבית החולים להמשך השגחה על מצבם.

"שתי כבאיות חצו את הצומת - השלישית הייתה מעורבת בתאונה"

במקביל, נמשכת חקירת המשטרה את התאונה הקשה, בה רכב כיבוי התהפך על המכונית הפרטית בה נסעה המשפחה. "רכבי הכיבוי היו בדרכם לשריפה ברעננה", סיפר לחדשות 2 יוני בליץ, איש כוחות הכיבוי וההצלה שפעל בזירה. "שני רכבי הצלה חצו את הצומת והרכב השלישי היה מעורב בתאונה. ברכב היה נהג ותיק ומנוסה, וגם שני כבאים נפצעו בתאונה".

ראש לשכת תנועה שרון, רב פקד ששי שלמה, אמר בצהריים לחדשות 2 באינטרנט: "שלוש כבאיות נסעו ברחוב טשרניחובסקי בדרכן לטיפול בשריפה. הן הגיעו לצומת עם רחוב סרני, ואז הכבאית השלישית שחצתה את הצומת פגעה ברכב פרטי שנכנס אף הוא לצומת. כעת אנו מתמקדים בבדיקה מי מבין כלי הרכב נכנס לצומת באור אדום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת