אמה של הילה בצלאלי ז"ל: "נבוא חשבון עם האשמים במחדל"

במלאת 30 יום למותה של סגן הילה בצלאלי ז"ל בחזרות לטקס יום העצמאות בהר הרצל, עלו בני משפחתה וחבריה לקברה. בטקס האזכרה הבטיחה אמה של הילה: "אלחם על כך שכל האחראים על המחדל יועמדו לדין"

חבריה ובני משפחתה של סגן הילה בצלאלי ז"ל עלו הבוקר לקברה בהר הרצל, והשתתפו באזכרה במלאת 30 יום למותה במהלך החזרות לטקס יום העצמאות. אמה של הילה אמרה מעל הקבר: "נבוא בחשבון עם כל המעורבים".

כ-200 בני אדם הגיעו בשעות הבוקר לקברה של הילה וספדו לה. אמה של הילה, סיגלית בצלאלי, הבהירה כי לא תנוח עד שהאשמים במותה של הילה ישלמו את המחיר. "אלחם על כך שכל האחראים על המחדל יועמדו לדין", הבהירה סיגלית והוסיפה: "אנחנו נבוא חשבון עם מי שברח מאחריות וכל מי שאשם".

אמה של הילה התייפחה מעל הקבר ופנתה פעם נוספת להילה: "תדעי שאני גאה בך ושאני אשמור עליך. אנחנו לא עצובים, אל תיהי עצובה. כל מי שיש לו ילדים קטנים תתנו דוגמה, ככה צריך להיראות ילדה כזאת ציונית כזאת. את 'סופר דופר' מלח הארץ". לאחר דברים שנשאו בני משפחתה, הם בחרו להשמיע את השיר "תגידי" של הזמר שלמה ארצי.

לפני כשלושה שבועות שוחררו למעצר בית ארבעת החשודים בגרימת מותה ברשלנות של הילה. לטענת המשטרה, ממצאי החקירה שהתגלו מחזקים את החשדות המיוחסים לארבעה. החשודים הם אלעד לביא, סמנכ"ל התפעול של "עיצוב במה", יועץ הבטיחות יצחק צוקר, המהנדס אורן ורשבסקי ומפיק האירוע אלכס סלע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת