תיק האונס נגד האב נסגר, הבת התאבדה

בשבוע שעבר שמה ורד לב קץ לחייה, לאחר שנים של מאבק ממושך נגד הפרקליטות, לאחר שזו החליטה ב-2010 לסגור את תיק האונס נגד אביה. "מדובר באוזלת יד של הפרקליטות", טענה היום עורכת דינה של ורד. "היא הרגישה מובסת ונבגדת"

ורד לב

לפני כשמונה שנים התלוננה ורד לב כי אביה אנס אותה במשך שנים רבות, מאז הייתה ילדה קטנה. ב-2010 החליטה הפרקליטות לסגור את התיק נגד האב ובשבוע שעבר שמה ורד קץ לחייה, לאחר מאבק ממושך ושביתת רעב נגד החלטת בית המשפט. הסיפור פורסם לראשונה בתכניתה של יעל דן בגלי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר באוזלת יד של הפרקליטות", אמרה היום רלי גוטמן, עורכת הדין של ורד. "התיק היה מבוסס, מלא הוכחות ראיות ועדים. הרגשתי שהיא מרגישה מובסת ונבגדת. פשוט זנחו אותה והפנו לה עורף - לא רק המשפחה, גם המערכת המשפטית. הרגשתי שאזלו כוחותיה".

ורד ניהלה עמוד פייסבוק וכתבה בו בעבר על ייאושה ממערכת המשפט ומהחברה. היא אף ציינה כי במקרה שמאבקה לא יצליח לעורר הד ציבורי, בכוונתה לשים קץ לחייה. "אני מתכננת לעזוב את העולם הזה ולהתאבד", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה ב-24.11.

בתקופה האחרונה התגוררה ורד עם בן זוגה אליעזר בפורטוגל. אליעזר הוא שעדכן בדבר מותה ואף סיפר כי כבר ניסתה להתאבד ב-2011. היום אמורה הייתה גופתה של ורד להיות מועברת ארצה לקבורה.