השוטרים הלכו לישון במחסום, הנהגים נתקעו בפקק

מבוכה גדולה לשוטרי מחוז הצפון: נהגים שהמתינו במחסום סמוך לצומת מגידו במשך דקות ארוכות גילו ששני השוטרים נרדמו בניידת - וגרמו לפקק גדול בכביש. אחד האזרחים ניגש לניידת והעיר אותם. המשטרה: "ננקוט נגדם בצעדים משמעתיים"

הנהגים שנוסעים בכבישי הארץ רגילים לראות ניידות משטרה שחוסמות מפעם לפעם את הכבישים, אך איש מהם לא ציפה למה שאירע בכביש סמוך לצומת מגידו: נהגים שהתקרבו לצומת המתינו זמן רב במחסום משטרתי ולאחר דקות ארוכות בהן לא הייתה תזוזה, ניגש אחד מהם לניידת המשטרה שעמדה במקום - וגילה לתדהמתו את השוטרים ישנים עמוקות.

שוטרי משטרת ישראל נוהגים מדי פעם לבצע עבודות נוספות בשכר בנוסף למשמרות השיטור הרגילות, דוגמת אבטחת כבישים בהם מתקיימים שיפוצים כדי להגדיל את משכורתם. אך היום, הנהגים שהגיעו מכיוון יקנעם וחיפה לצומת מגידו ונתקעו בפקק למשך זמן רב, הרגישו שמשהו לא תקין. לאחר דקות ארוכות של המתנה, יצאו כמה מהם מהרכבים וניגשו לניידת - שם גילו את השוטרים ישנים. האזרחים התלבטו רבות האם להעיר את אנשי החוק העייפים, ולבסוף אחד מעובדי הקבלן של מע"צ, "אזר אומץ" והעיר אותם משנתם העמוקה.

השוטרים הגיבו במבוכה רבה לאירוע והסבירו לאזרחים ההמומים שהכביש חסום, וניתן לעקוף את המחסום בדרכים חלופיות. יובהר, כי מדובר בסכנה בטיחותית של ממש, שכן לפני עשור נרצחו שני שוטרי תנועה שנרדמו בצד הדרך גם אז ובנסיבות די דומות. 

מהמחוז הצפוני במשטרה נמסר בתגובה: "אנו רואים את האירוע בחומרה. נגד השוטרים יינקטו הליכים משמעתיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת