הפתעה בתל אביב: מעבר הגאווה

לקראת אירועי שבוע הגאווה בעיר נצבע אחד ממעברי החצייה המרכזיים בעיר בצבעי דגל הגאווה. למקום הגיעו חברי ההרכב TYP שהצטלמו על המעבר הצבעוני במחווה לתצלום המפורסם של הביטלס. לפני שאתם רצים להצטלם במקום - דעו שהוא כבר כוסה מחדש בלבן

הפתעה בתל אביב: מעבר הגאווה (חדשות 2)

עיריית תל אביב במחווה לקהילה הגאה: מי שעבר היום ליד תיאטרון הבימה בעיר לא יכול היה שלא להבחין במעבר החצייה הצבעוני שכיסה את הכביש. אל דאגה, לא מדובר בהשתלטות של חברת צביעה על רחובות העיר, אלא במחווה של העירייה לקראת שבוע הגאווה שיצויין ברחבי העיר.

עובדים של העירייה הגיעו למקום וצבעו כל פס בצבע אחר, שיצר את דגל הגאווה על הכביש. לאחר מכן הגיעו למקום גם חברי ההרכב האלקטרוני TYP- עברי לידר וג'וני גולדשטיין - והצטלמו לכרזה שתלווה את אירועי שבוע הגאווה באופן שמזכיר את התמונה המפורסמת מאלבום "אבי רוד" של להקת "הביטלס".

ההרכב הישראלי, שמופיע בימים אלה בכל רחבי העולם, יופיע בבמה המרכזית בחוף גורדון במסגרת מצעד הגאווה שיתקיים השנה ב- 8 ביוני.

לגבי מעבר החצייה הצבעוני, לפניש אתם ממהרים להצטלם עליו, כדאי שתדעו שהוא נצבע מחדש בלבן. בעירייה מסבירים שהצביעה המחודשת נועדה למנוע עבירה על החוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת