צפו: גלעד שליט מול ותיקי מכבי ת"א בכדורסל

קבוצת הוותיקים של מכבי תל אביב בכדורסל עשתה היום כבוד מיוחד לאוהד מספר 1 שלה - גלעד שליט. השחקנים ביקרו במצפה הילה וערכו משחק מול הקבוצה המקומית, בה משחק גם גלעד. הוא קלע 8 נקודות, והודה בסיום: "היה קשה מול הפיזיות והגובה שלהם.. אבל בסוף הסתדרתי". צפו במשחק המרגש

בגופיה צהובה ועם כדורסל ביד, היום כבר אין ספק מיהו האוהד מספר 1 של מכבי תל אביב: גלעד שליט.

קבוצת הוותיקים של הצהובים מת"א הצפינו היום למצפה הילה וערכו מחווה מרגשת לחייל ששב מהשבי: משחק כדורסל נגד הקבוצה הייצוגית של היישוב, בה משחק בין היתר גלעד שליט.

המשחק עצמו נערך באווירה מחויכת כשרבים מהתושבים באו לצפות ולעודד. גלעד קלע לא פחות מ-8 נקודות מול הגבוהים של מכבי, ביניהם גם הקפטן המיתולוגי דורון ג'מצי ובהנהגת המאמן טל ברודי, אולם המשחק הסתיים בתיקו נוח לשני הצדדים.

"היה קשה מול הפיזיות והגובה שלהם אבל בסוף הסתדרתי...", אמר גלעד בחיוך גדול בסיום המשחק. "זו חוויה מדהימה לשחק מול שחקנים שגדלתי עליהם... אפילו לפני שנולדתי".

ג'מצ'י, קפטן הצהובים הוותיקים, אמר כי "ייקח לי כמה ימים להתאושש, הוא הריץ אותי על הכנף", ואז פנה לגלעד ושאל: "מאיפה הכושר הזה?".

מאמן הקבוצה של מצפה הילה, איתן ויינרייך, הסביר כי "אנחנו התאמנו כל השבוע, גלעד בכושר מצוין והוא עובד יפה".

אז עם כל החיוכים מסביב ועם הגופיה הצהובה והמיוזעת, אין ספק שגלעד שליט עושה עוד צעד - בעצם, צעד וחצי - בדרך לחיים נורמליים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת