חיפה: 10 שוטרים על 10 מפגינים

במשטרת חיפה שלחו 10 שוטרים למאהל מחאה שהקימו 10 סטודנטים ערבים במושבה הגרמנית בעיר, כתמיכה בשביתת הרעב של האסירים הפלסטינים. למרות בקשת השוטרים, הם סירבו להתפנות, וסולקו מהמקום על ידי השוטרים. אחת הסטודנטיות: "מצחיק שאנחנו כאן 10 מפגינים ושולחים לנו ע10 שוטרים ובלשים"

"מצחיק שהגיעו 10 שוטרים", הבוקר (חדשות 2)

עשרה סטודנטים ערבים הקימו אוהל מחאה ותמיכה שביתת הרעב של האסירים הפלסטינים במושבה הגרמנית בחיפה. הם תלובמקום דגלי פלסטין ואת תמונותיהם של האסירים במחאה על תנאי החזקתם בבית הכלא. הבוקר הגיעו למקום עשרה שוטרים ופקחים של עיריית חיפה ואמרו להם שהם חייבים לפנות את המאהל שהקימו באופן מיידי. לטענת הסטודנטים, לאחר שסירבו להתפנות, השוטרים החלו  לקרוע את התמונות ואת השלטים במאהל.

"מצחיק שאנחנו כאן עשרה מפגינים ושולחים לנו עשרה שוטרים ובלשים, זה היה אחד על כל מפגין", סיפרה אחת המוחות לחדשות 2 באינטרנט". "למרות הניסיון להרחיק אותנו מכאן נמשיך בשביתת הרעב שלנו ונניף דגלי פלסטין כל עוד לא ישופרו תנאי האסירים".

הערב תתקיים עצרת המונים בכפר כנא באותו עניין, אותה מארגנת התנועה האסלאמית הפלג הצפוני. בין המשתתפים צפויים להיות גם השייח ראאד סלאח, וחברי כנסת ערבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת