שני הצעירים שנדרסו השתתפו "בתחרות טרמפים"

שוב תאונת דרכים קטלנית שנגרמה לאחר שנהג איבד שליטה: צעיר נהרג וצעירה נוספת בת 27 נפצעה אנוש, לאחר שנהג עלה על אי תנועה בצומת מחניים והתנגש בשניים בעוצמה. מסוק פינה את הצעירה לביה"ח

הקטל בכבישים: בן 25 נהרג וחברתו בת ה-27 נפצעה אנושות לאחר שנהג רכב סטה מהכביש מסיבה שאינה ברורה, עלה על אי תנועה ופגע בשניהם סמוך לצומת מחניים. הנהג פונה לבית החולים במצב קל, ובמשטרה בודקים מה גרם לו לאבד שליטה ולהתנגש בשני הצעירים בעוצמה.

בשעה 11:06 התקבלה במד"א ירדן קריאה על שני הולכי רגל שנפגעו מרכב פרטי בצומת מחניים בכביש 90. הפרמדיקים שהגיעו למקום העניקו טיפול ראשוני לשניים, סטודנטים בשנות ה-20 לחייהם, ורופא נאלץ לאחר מאמצי החייאה רבים לקבוע את מותו של הצעיר.

הצעירה פונתה במסוק במצב אנוש לבית החולים לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשהיא מורדמת ומונשמת. נהג הרכב הפוגע פונה במצב קל. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה שהנהג נסע ברכב מסוג פיאט פונטו מכיוון קצרין למחניים, ופגע בהולכי הרגל. בוחני תנועה של המשטרה הוזעקו למקום במטרה לחקור את הנסיבות המלאות שהובילו לתאונה הקשה.

השניים היו במקום כחלק מהשתתפותם בתחרות טרמפים של מכללת תל חי, שמטרתה לעודד נהגים באזור הצפון לעזור לסטודנטים להתנייד. כיוון שמדובר באזור שבו שכיחות התחבורה הציבורית נמוכה, הסטודנטים מארגנים מדי שנה מעין מרוץ בין שתי נקודות, שבו הצמדים המשתתפים מגיעים מנקודה לנקודה באמצעות טרמפים בלבד. לאחר התאונה הוחלט להפסיק את התחרות.

"הולכי הרגל יצאו מהמסעדות שנמצאות שם כשהגיע רכב מהכיוון השני", סיפר לחדשות 2 באינטרנט חובש "איחוד הצלה - גליל" משה גולדברג. "היה אחד הרוג עם פגיעת ראש חזקה והבחורה שכבה עם פגיעת ראש ובטן. היא פונתה עם מסוק לרמב"ם".

בן 5 נפגע בתאונה בגליל

בתאונה נוספת בחיפה נפגע הולך רגל בן 19 ברחוב ארלוזורוב. צוות של מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול ראשוני ופינה אותו לבית החולים רמב"ם בעיר, כשהוא במצב וסובל מפגיעות ראש וגפיים.

זמן קצר לאחר מכן נפצע ילד בן 5 מאחד הכפרים בגליל מפגיעת רכב בסביבת ביתו. הוא פונה לבית החולים "זיו" בצפת עם פגיעות קשות וקרעים באיברים הפנימיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת