בעלה של המתלוננת: "לא רצינו להתעמת עם ראש העיר"

חקירת המשטרה על חשד לאונס ויחסי מין אסורים של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה מתקדמת – אך בעלה של מי שטוענת שנאנסה אומר כי ידע על המעשים כבר שנים. "לא התלוננו כי לא רצינו להתעמת עם ראש העיר", סיפר למקורביו בדברים שפורסמו בעיתון "מעריב", והוסיף "זה רחוק מלהיות דבר חדש"

חשד שהטריד נשים נוספות, מלכה (חדשות 2)

מאז פרסום החשדות נגד ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, על שורת עבירות שביצע לכאורה במסגרת תפקידו כראש העיר, צפות עדויות נוספות מאנשים שמציגות תמונה בעייתית מאוד על האופן שבו התנהלו הדברים בסביבתו. לצד השמועות על המעשים שבוצעו לכאורה, מתברר שרבים בחרו לא לדווח עליהם מתוך חשש לנקמה או תשלום מחיר כבד על הדיווח.

בעלה של עובדת העירייה שלטענתה נאנסה על ידי ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה, מספר למקורביו שידע על המתרחש. "אשתי היא הקורבן כאן ואני תומך בה במאה אחוז", אמר למקורביו.

הגבר ידע על המעשים שמתרחשים בעירייה אך העדיף שלא לדווח. "לא התלוננו כי לא רצינו להתעמת עם ראש העיר", הוסיף בדברים שפורסמו בעיתון "מעריב". "זה רחוק מלהיות דבר חדש - זה סיפור שהוא לא מלפני שנה ולא מלפני שנתיים".

עוד סיפר כי בתחילת הפרשה הוא חשב לעזוב עם אשתו את העיר, אך בסוף החליטו להישאר. "לא אנחנו פשענו ולא אנחנו צריכים לעזוב - מהר מאוד ירדנו מזה", ציין והדגיש כי התלונה למשטרה לא הגיעה מאיתם: "לא היה לנו שום רצון להתלונן נגדו - כנראה שמישהו אחר פתח את הפה במשטרה ואז החלה החקירה".

חשד: יחסי מין אסורים עם שתי נשים נוספות

מלכה קיווה אתמול כי התיק נגדו ייסגר בקרוב. למרות זאת, ככל שהחקירה מתקדמת ושופכת אור נוסף על מה שאירע בין מסדרונות העירייה - נראה כי אין למלכה כל סיבה לאופטימיות.

אמש חשפנו כי ממצאי החקירה הביאו להתרחבות החשדות נגד מלכה - שתקף מינית, לכאורה, שלוש נשים. פרט למתלוננת העיקרית שעליה היה ידוע עד כה, נחקר הערב מלכה בחשד שקיים יחסי מין אסורים עם שתי נשים נוספות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת